Laura Grzyb, mistrzyni Europy w boksie, udanie zadebiutowała w organizacji FEN podczas gali FEN 55 w dniu 15 czerwca w Ostródzie. 29-latka pokonała Oliwię Stawską przez jednogłośną decyzję sędziów w pojedynku na zasadach K-1.

Od początku agresywnie z lawiną ciosów ruszyła Grzyb. 29-latka obijała korpus przeciwniczki, trafiając również w jej głowę. Stawska od początku nie radziła sobie z szybkością byłej mistrzyni Europy. Pierwsza runda była do jednej bramki. Stawska wyprowadzała pojedyncze ciosy, jednak praktycznie żaden z nich nie trafiał do celu.

W drugiej rundzie kopnięciami zaczęła atakować Stawska. Zawodniczka Arrachionu nie była w stanie zagrozić jednak mistrzyni Europy. Grzyb kontrolowała pojedynek, rozbijając ciosami swoją przeciwniczkę. Na twarzy Oliwii pojawiały się już pierwsze rozcięcia. Pod koniec drugiej rundy Laura wyprowadziła idealne kopnięcie na korpus, które przytkało na chwilę zawodniczkę z Olsztyna. Stawska przetrwała jednak do końca drugiej rundy.

Trzecia odsłona to ciosy ze strony Laury oraz pojedyncze kopnięcia Oliwii. Stawska nie miała pomysłu na to jak zagrozić rywalce, która w stosunku do poprzednich rund zwolniła tempo. Trzecia runda przebiegała pod dyktando Grzyb. Werdykt mógł być tylko jeden. Jednogłośną decyzją sędziów zwyciężyła Grzyb.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Polish Experiment
Polish Experiment

Brutaal
Bantamweight

447 komentarzy 429 polubień

To już by do freakow poszła, zarobi przynajmniej

Odpowiedz 1 Like