Gala FEN 37 odbędzie się już 19 listopada we Wrocławiu. W walce wieczoru dojdzie do bardzo ciekawego starcia w wadze ciężkiej pomiędzy Szymonem Bajorem (MMA 22-9-0) a Michałem Andryszakiem (MMA 22-10-0). Oprócz tego w karcie zobaczymy pojedynki Cezarego Oleksiejczuka (MMA 7-2-0) i Dominika Zadory, ich rywali poznamy w najbliższych tygodniach.

Ruszyła sprzedaż biletów na galę FEN 37, która 19 listopada odbędzie się we wrocławskiej hali Orbita. Wydarzenie transmitowane będzie w systemie PPV.

Michał Andryszak wejdzie do klatki po raz trzeci w tym roku. W styczniu poddał trójkątem rękoma Guto Inocentego, natomiast we wrześniu przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Darko Stosicem. Wcześniej „Longer” pokonywał między innymi Iona Grigorego, Fernando Rodriguesa Juniora czy Denisa Smoldareva, przegrywał natomiast z Philem De Friesem i Luisem Henrique.

Szymon Bajor ostatnie dwa pojedynki zwyciężał przed czasem. Na FEN 30 w ciągu pięciu minut rozbił Tassilo Lahra, natomiast na FEN 32 łokciami w parterze odprawił Ednaldo Oliveirę. W czerwcu 2020 roku 33-latek przegrał w starciu mistrzowskim z Olim Thompsonem, który znokautował Polaka w 23 sekundy. Wcześniej Bajor pokonywał między innymi Marcina Sianosa, Ramisa Teregulova i Grzegorza Cieplińskiego.

Cezary Oleksiejczuk kontynuuje serię czterech zwycięstw z rzędu, podczas której odprawiał przed czasem Jack Bednorza, Antona Franjica i Djamila Chana, natomiast decyzją sędziów pokonał Szymona Duszę. Wcześniej zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów pokonywał Marcina Pionke czy Jakuba Martysa, przegrał z Jackiem Jędraszczykiem i Kamilem Dołgowskim.

Domonik Zadora jest niepokonany od dwóch lat. W ostatnich czterech starciach pokonywał Piotra Sokoła, Wojciecha Wierzbickiego, Pavla Sacha i Grzegorza Chmielowca. Listopadowy występ będzie jego trzecim pojedynkiem w tym roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

W
WsiowySmieszek

Maximum FC
Bantamweight

1,422 komentarzy 2,929 polubień

Łoooooooo!!!!!!!!

Odpowiedz polub