FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław odbędzie się 27 listopada w hali Orbita we Wrocławiu. Znamy już pełną kartę walk dla wydarzenia.

Mateusz Rębecki jest niepokonany w FEN i może pochwalić się serią jedenastu kolejnych zwycięstw z rzędu. Podczas FEN 27 w Szczecinie pokonał przez techniczny nokaut w 2. rundzie Magomeda Magomedova. Wcześniej walczył w Chinach i tam rozbił faworyzowanego Brazylijczyka, Kaika Brito. Szczecinianin w 1. odsłonie uszkodził żebra Daguira Imavova na FEN 23, przez co Francuz nie wyszedł do 2. odsłony. W 2020 roku rozprawił się już w premierowej rundzie z Fabiano Silvą, którego pokonał przez techniczny nokaut. Początek tego roku to ekspresowe zwycięstwo w 1. rundzie z Jose Barriosem na FEN 32. Podczas FEN 36 w Szczecinie znokautował Felipe Maię w pierwszej minucie walki.

Szymon Bajor ostatnie dwa pojedynki zwyciężał przed czasem. Na FEN 30 w ciągu pięciu minut rozbił Tassilo Lahra, natomiast na FEN 32 łokciami w parterze odprawił Ednaldo Oliveirę. W czerwcu 2020 roku 33-latek przegrał w starciu mistrzowskim z Olim Thompsonem, który znokautował Polaka w 23 sekundy. Wcześniej Bajor pokonywał między innymi Marcina Sianosa, Ramisa Teregulova i Grzegorza Cieplińskiego.

Cezary Oleksiejczuk kontynuuje serię czterech zwycięstw z rzędu, podczas której odprawiał przed czasem Jack Bednorza, Antona Franjica i Djamila Chana, natomiast decyzją sędziów pokonał Szymona Duszę. Wcześniej zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów pokonywał Marcina Pionke czy Jakuba Martysa, przegrał z Jackiem Jędraszczykiem i Kamilem Dołgowskim.

Dominik Zadora jest niepokonany od dwóch lat. W ostatnich czterech starciach pokonywał Piotra Sokoła, Wojciecha Wierzbickiego, Pavla Sacha i Grzegorza Chmielowca. Listopadowy występ będzie jego trzecim pojedynkiem w tym roku.

 

Karta walk FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław

120,2 kg, MMA: Szymon Bajor vs. Adam Wieczorek *
70,3 kg MMA: Mateusz Rębecki vs. Arkadiy Osipyan *
77,0 kg, K-1: Dominik Zadora vs. Anatoly Hunanyan *
77,1 kg MMA: Cezary Oleksiejczuk vs. Aigun Akhmedov *
77,1 kg, MMA: Adrian Zieliński vs. Szymon Dusza
83,9 kg, MMA: Krystian Bielski vs. Piotr Kuberski
95,0 kg, MMA: Adam Kowalski vs. Mario Zgela
61,2 kg, MMA: Mariusz Joniak vs. Lukáš Chotěnovský
52,0 kg, K-1: Barbara Nalepka vs. Hanna Gujwan
93,0 kg, MMA (semi-pro): Łukasz Olech vs. Paweł Całkowski

  • walka o pas mistrzowski federacji FEN

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.