FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław odbędzie się 27 listopada w hali Orbita we Wrocławiu. Znamy już pełną kartę walk dla wydarzenia, a organizacja postanowiła opublikować darmowe walki, które są dostępne na platformie YouTube. Zachęcamy do obejrzenia zmagań zawodników FEN!

Mateusz Rębecki jest niepokonany w FEN i może pochwalić się serią jedenastu kolejnych zwycięstw z rzędu. Podczas FEN 27 w Szczecinie pokonał przez techniczny nokaut w 2. rundzie Magomeda Magomedova. Wcześniej walczył w Chinach i tam rozbił faworyzowanego Brazylijczyka, Kaika Brito. Szczecinianin w 1. odsłonie uszkodził żebra Daguira Imavova na FEN 23, przez co Francuz nie wyszedł do 2. odsłony. W 2020 roku rozprawił się już w premierowej rundzie z Fabiano Silvą, którego pokonał przez techniczny nokaut. Początek tego roku to ekspresowe zwycięstwo w 1. rundzie z Jose Barriosem na FEN 32. Podczas FEN 36 w Szczecinie znokautował Felipe Maię w pierwszej minucie walki.

Szymon Bajor ostatnie dwa pojedynki zwyciężał przed czasem. Na FEN 30 w ciągu pięciu minut rozbił Tassilo Lahra, natomiast na FEN 32 łokciami w parterze odprawił Ednaldo Oliveirę. W czerwcu 2020 roku 33-latek przegrał w starciu mistrzowskim z Olim Thompsonem, który znokautował Polaka w 23 sekundy. Wcześniej Bajor pokonywał między innymi Marcina Sianosa, Ramisa Teregulova i Grzegorza Cieplińskiego.

Cezary Oleksiejczuk kontynuuje serię czterech zwycięstw z rzędu, podczas której odprawiał przed czasem Jack Bednorza, Antona Franjica i Djamila Chana, natomiast decyzją sędziów pokonał Szymona Duszę. Wcześniej zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów pokonywał Marcina Pionke czy Jakuba Martysa, przegrał z Jackiem Jędraszczykiem i Kamilem Dołgowskim.

Piotr Kuberski to nie tylko zawodnik MMA, ale także bokser. Zawodnik z Poznania w swoim ostatnim pojedynku pokonał Mateusza Strzelczyka przez nokaut, a wcześniej na ringu wygrał z Hubertem Krasuskim. Wczesniej toczył boje m.in dla organizacji: RWC, UAE Warriors oraz Slugfest.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,170 komentarzy 3,271 polubień

FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław odbędzie się 27 listopada w hali Orbita we Wrocławiu. Znamy już pełną kartę walk dla wydarzenia, a organizacja postanowiła opublikować darmowe walki, które są dostępne na platformie YouTube. Zachęcamy do obejrzenia zmagań zawodników FEN!

Mateusz Rębecki jest niepokonany w FEN i może pochwalić się serią jedenastu kolejnych zwycięstw z rzędu. Podczas FEN 27 w Szczecinie pokonał przez techniczny nokaut w 2. rundzie Magomeda Magomedova. Wcześniej walczył w Chinach i tam rozbił faworyzowanego Brazylijczyka, Kaika Brito. Szczecinianin w 1. odsłonie uszkodził żebra Daguira Imavova na FEN 23, przez co Francuz nie wyszedł do 2. odsłony. W 2020 roku rozprawił się już w premierowej rundzie z Fabiano Silvą, którego pokonał przez techniczny nokaut. Początek tego roku to ekspresowe zwycięstwo w 1. rundzie z Jose Barriosem na FEN 32. Podczas FEN 36 w Szczecinie znokautował Felipe Maię w pierwszej minucie walki.


Szymon Bajor ostatnie dwa pojedynki zwyciężał przed czasem. Na FEN 30 w ciągu pięciu minut rozbił Tassilo Lahra, natomiast na FEN 32 łokciami w parterze odprawił Ednaldo Oliveirę. W czerwcu 2020 roku 33-latek przegrał w starciu mistrzowskim z Olim Thompsonem, który znokautował Polaka w 23 sekundy. Wcześniej Bajor pokonywał między innymi Marcina Sianosa, Ramisa Teregulova i Grzegorza Cieplińskiego.


Cezary Oleksiejczuk kontynuuje serię czterech zwycięstw z rzędu, podczas której odprawiał przed czasem Jack Bednorza, Antona Franjica i Djamila Chana, natomiast decyzją sędziów pokonał Szymona Duszę. Wcześniej zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów pokonywał Marcina Pionke czy Jakuba Martysa, przegrał z Jackiem Jędraszczykiem i Kamilem Dołgowskim.


Piotr Kuberski to nie tylko zawodnik MMA, ale także bokser. Zawodnik z Poznania w swoim ostatnim pojedynku pokonał Mateusza Strzelczyka przez nokaut, a wcześniej na ringu wygrał z Hubertem Krasuskim. Wczesniej toczył boje m.in dla organizacji: RWC, UAE Warriors oraz Slugfest.

Odpowiedz polub

click to expand...