Ruszyła sprzedaż biletów na galę FEN 36, która 16 października odbędzie się w szczecińskiej Netto Arenie. Transmisja gali odbędzie się na antenach telewizyjnych grupy Polsat. W karcie tego wydarzenia znajdą się między innymi Mateusz Rębecki (MMA 13-1-0), Marcin Wójcik (MMA 14-7-0) oraz Wojciech Janusz (MMA 10-7-0).

„Chińczyk” to mistrz organizacji FEN w wadze lekkiej. Aktualnie kontynuuje on serię dziesięciu zwycięstw z rzędu, podczas której pokonywał przed czasem między innymi Mariana Ziółkowskiego, Daguira Imavova, Kaika Brito, Magomeda MAgomedova czy Fabiano Silvę. Jedynym przeciwnikiem, którego Rębecki pokonał decyzją sędziów był Adam Golonkiewicz.

Wójcik z ostatnich trzech walk wychodził zwycięsko. W październiku 2019 w pierwszej rundzie rozbił Michała Gutowskiego, w czerwcu 2020 roku w drugiej rundzie rozprawił się z Rafałem Kijańczukiem, natomiast w listopadzie 2020 roku zdobył pas kategorii półciężkiej pokonując w czwartej rundzie przez techniczny nokaut Adama Kowalskiego. Wcześniej 31-letni zawodnik pokonywał między innymi Marcina Łazarza, Michała Fijałkę i Tomasza Kondraciuka, przegrywał natomiast z Tomaszem Narkunem, Scottem Askhamem i Modestasem Bukauskasem.

Wójcik dwie ostatnie walki przegrał. Na FEN 32 decyzją sędziów pokonał go Marcin Łazarz, natomiast na lipcowej gali Seaside BattleS Dziwnów poddał go Eder de Souza. Wcześniej 30-latek pokonywał Michała Gutowskiego, Piotra Kalenika czy Arkadiusza Jędraczkę, przegrywał natomiast z Adamem Kowalskim i Alexandrem Khaninem.

>> Sprzedaż biletów fen <<

VIP Exclusive – 1000 złotych:

Miejsce przy 12-osobowym stoliku
Catering (sushi, ciepłe i zimne zakąski, dania mięsne oraz rybne)
Napoje alkoholowe (szampan, whiskey, wódka, rum)
Wstęp na After Party
Możliwość spotkania oraz zdjęć z zawodnikami

VIP Elite – 600 złotych

Miejsce przy 12-osobowym stoliku
Catering (sushi, ciepłe i zimne zakąski, dania mięsne oraz rybne)
Napoje alkoholowe (szampan, whiskey, wódka, rum)
Wstęp na After Party
Możliwość spotkania oraz zdjęć z zawodnikami

Bilety na trybuny

Bilety na trybuny dostępne są w trzech wariantach cenowych: 100, 130 i 150 złotych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.