Maciej Łapka podejmie Dominika Mazura podczas gali FEN 36, która 16 października odbędzie się w szczecińskiej Netto Arenie. Pojedynek na zasadach semi-pro zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej.

Sprzedaż biletów na galę FEN 36 odbywa się pod linkiem

Dominik Mazur to 22-letni zawodnik Hulk Team Police i Berserkers Team Szczecin. Trenuje sporty walki od najmłodszych lat, w wieku 7 lat rozpoczął swoją przygodę z BJJ, gdzie zdobywał medale na wszystkich największych imprezach. Mazur jest 5-krotnym mistrzem Europy w grapplingu NAGA, mistrzem Europy BJJ, a także brązowym medalistą mistrzostw świata. Swoje umiejętności zdobywa u takich trenerów, jak Piotr Bagiński, Adrian Mazur czy Maciej „Irokez” Jewtuszko. Jego amatorski rekord w MMA to 11-3.

Łapka pochodzi z Wrocławia i ma purpurowy pas brazylijskiego jiu-jitsu. Amatorsko stawał na podium ALMMA w Dzierżoniowie czy Sochaczewie, gdzie rozgrywają się największe zawody tej rangi. Wojownik klubu Carlson Gracie spróbował także swoich sił w walce zawodowej, jednak nie wyszedł z niej zwycięsko i uznał, że powróci do startów półzawodowych. Łapka posiada bardzo duże doświadczenie parterowe, o czym świadczą zwycięstwa w takich zawodach, jak German Cup Championship, Invictus Cup czy kilka miejsc na podium w pucharze Polski BJJ.

Pojedynki semi-pro w MMA odbywają się na dystansie 3 rund po 3 minuty każda:
– nie można używać łokci
– nie można uderzać kolanem w głowę
– nie można używać “skrętówek”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of majkelo89
majkelo89

UFC
Middleweight

13,008 komentarzy 47,569 polubień

Kup bilet na galę FEN 36. Za pieniądze. Oglądaj pojedynki w formule semi-pro. Za pieniądze.
Nabywcy oryginalną plakietkę frajera mogą odebrać na miejscu czy będą wysyłane pocztą?

Odpowiedz polub