Krystian Bielski (7-3, 2 KO, 1 SUB) podejmie Piotra Walawskiego (9-7-1, 2 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 36. Wydarzenie odbędzie się 16 października w szczecińskiej Netto Arenie.
Bielski wygrał na pełnym dystansie swój ostatni pojedynek, z Juanem Caballero, podczas FEN 35 w Ostródzie. Mławianin ze znakomitej strony pokazał się podczas swojego debiutu w organizacji, gdy pokonał przed czasem Tomasza Skrzypka. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego w styczniu 2017 roku stoczył swój pierwszy zawodowy pojedynek poddając w 3. rundzie Oskara Ślepowrońskiego. Potem zanotował trzy kolejne zwycięstwa rozprawiając się z Wawrzyńcem Bartnikiem, Karolem Linowskim i Tomaszem Mozdyniewiczem. Bielski przed rokiem znokautował w premierowej odsłonie w Amfiteatrze Seweryna Kirschhiebela.
Walawski również zwyciężył w swoim ostatnim pojedynku – podczas gali Seaside BattleS Dziwnów wygrał na pełnym dystansie z Olegiem Nagornym. Łodzianin mimo zaledwie 24 lat ma już na koncie stoczonych 17 zawodowych pojedynków i blisko 40 amatorskich. Podczas swojego debiutu na FEN podczas 18. edycji przegrał decyzją sędziów z Mateuszem Symoczko. Później nokautował w premierowych odsłonach Emila Trelę i Nikolę Jovanovica. Przed rokiem wygrał decyzją sędziów z klubowym kolegą Bielskiego, Pawłem Kiełkiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Billy Boola

Maximum FC
Welterweight

1,599 komentarzy 2,318 polubień

Przecież Bielski go rozsmaruje po tej klatce...

Odpowiedz polub

Siedem

PRIDE FC
Lightweight

6,249 komentarzy 6,039 polubień

No i chuj, to mi się podoba, razi mnie tylko ten fen jebany, na Babilonie albo na Armii to powinno się odbyć a nie na frikowej gali

Odpowiedz polub