Rafał Lewon zwyciężył na gali FEN 32 w Warszawie. „Kaszana” pokonał Piotra Walawskiego przez TKO w drugiej rundzie po ciosach w parterze.

Walawski rozpoczął od kilku kopnięć na korpus, którymi odpychał od siebie rywala. Lewon szybko skrócił dystans i obalił Piotra. Rafał zajął pozycję boczną i szukał poddania przez naciskówkę. Walawski starał się wstać przy pomocy siatki, „Kaszana” nieskutecznie szukał w tym momencie gilotyny, ale ostatecznie utrzymał przeciwnika na plecach. Lewon atakował ciosami z góry. W połowie rundy Piotr zdołał wrócić na nogi, jednak cały czas był dociśnięty do siatki przez Rafała. Lewon zanotował kolejne udane sprowadzenie. Piotr Walawski zapiął duszenie gilotynowe, ale Rafał zachował spokój i poczekał aż rywal puści uchwyt. Po uwolnieniu głowy Lewon zaatakował serią mocnych uderzeń w parterze.

Po starcie drugiej rundy Piotr zadał kilka celnych kopnięć na łydkę. Walawski utrzymywał walkę w dystansie i regularnie obijał wykroczną nogę Rafała. Lewon był pasywny w drugiej rundzie, stroną zdecydowanie aktywniejszą w stójce był Walawski. W połowie odsłony uderzenia Rafała zaczęły dochodzić do celu. Walawski zachwiał się na nogach i niedługo później akcja przeniosła się do parteru. „Kaszana” znalazł się w zamkniętej gardzie swojego przeciwnika. „Leda” zapiął balachę, ale zawodnik z Białogardu uciekł z zagrożenia. Lewon zaczął rozbijać Walawskiego w parterze, który nie odpowiadał na ataki rywala. Po serii mocnych uderzeń pojedynek został przerwany, a przez TKO zwyciężył Rafał Lewon.

83,9 kg: Rafał Lewon pok. Piotra Walawskiego przez TKO, runda 2

Pełne wyniki gali FEN 32

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.