Piotr Kuberski udanie zadebiutował w organizacji Fight Exclusive Night. Zawodnik z Poznania pokonał Mateusza Strzelczyka przez techniczny nokaut w drugiej rundzie pojedynku na FEN 32.

Kuberski rozpoczął od frontalnego kopnięcia, ale rywal przechwycił ten atak. Strzelczyk zaatakował lewym sierpowym, a następnie mocnym kolanem. Piotr starał się wywierać presję, okopując przy tym nogi i tułów Mateusza. Kuberski ruszył po obalenie, ale Strzelczyk utrzymał się na nogach i zawodnicy przenieśli się do klinczu pod siatką. Niedługo później akcja wróciła na środek klatki. Mateusz wykonał efektowny „Imanari roll”, jednak nie udało mu się zapiąć dźwigni na nogę. Kuberski regularnie trafiał niskimi kopnięciami, Strzelczyk próbował kontrować sierpami. Na minutę przed końcem rundy Kuberski poszedł po kolejną próbę obalenia, tym razem skuteczną i Mateusz wylądował na plecach. Piotr zaakcentował końcówkę odsłony celną serią ciosów w parterze.

Piotr Kuberski ponownie zaczął od nieudanego frontalnego kopnięcia. Strzelczyk wycofał się pod naporem przeciwnika i w końcu ponownie znalazł się na plecach. Kuberski zaatakował serią uderzeń, Mateusz nie był w stanie uciec z zagrożenia i sędzie ringowy został zmuszony do interwencji.

83,9 kg: Piotr Kuberski pok. Mateusza Strzelczyka przez TKO, runda 2

Pełne wyniki gali FEN 32

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.