Gala FEN 29 w Ostródzie obfituje w skończenia przed czasem! Adrian Zieliński pokonał Danilo Belluardo, byłego zawodnika UFC, przez techniczny nokaut po 2 minutach i 17 sekundach pierwszej rundy.

Zieliński rozpoczął od niskiego kopnięcia, Belluardo odpowiedział atakiem na korpus. Polak celował w łydkę swojego przeciwnika, starając się ograniczyć jego mobilność. Włoch natomiast wyprowadził kilka kopnięć w kierunku wątroby Adriana. Zawodnicy zajęli centralną część klatki i wymieniali cios za cios. W końcu Zieliński posłał Belluardo na deski prawym sierpowym. Adrian doskoczył do leżącego przeciwnika, zadał jeszcze serię kilkudziesięciu ciosów z gardy w parterze i walka została przerwana!

Adrian Zieliński powraca w świetnym stylu 🔥 Czekamy już na starcie Zieliński 🆚 Rutkowski 2 ⚔️

Opublikowany przez Sobota, 22 sierpnia 2020

Pełne wyniki gali FEN 29

Po pojedynku do klatki wszedł Daniel Rutkowski, podwójny mistrz wagi piórkowej organizacji FEN oraz Babilon MMA. „Rutek” stanął oko w oko z Zielińskim, zapowiadając rewanż o oba tytuły. Daniel i Adrian po raz pierwszy zmierzyli się na gali Babilon MMA 10. Wówczas w walce unifikacyjnej lepszy okazał się Rutkowski, który zwyciężył przez jednogłośną decyzję.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.