Anita Bekus zwyciężyła w pierwszej walce gali FEN 28! Zawodniczka z Łodzi zdominowała Sylwię Firlej w parterze i wygrała w drugiej rundzie starcia przez TKO po ciosach w parterze.

Zawodniczki po kilku sekundach przeszły do zwarcia na środku klatki. Sylwia Firlej docisnęła Bekus do siatki, ale tej udało się odwrócić sytuację i zająć lepszą pozycję w klinczu. Niedługo później Anita sprowadziła swoją przeciwniczkę na ziemię. Firlej świetnie skontrowała i zaszła za plecy, jednak Bekus szybko uciekła z powrotem do gardy Sylwii. Anita przetrzymywała Firlej na plecach i konsekwentnie pracowała nad rozbijaniem rywalki. Bekus zajęła półgardę i wyprowadziła kolejną serią mocnych uderzeń z góry. Anita dobrze pracowała krótkimi łokciami, które regularnie spadały na głowę Firlej. Do samego końca pierwszej rundy Bekus prowadziła walkę w parterze, pewnie zapisując tę odsłonę na swoje konto.

Początek drugiej rundy wyglądał bliźniaczo do pierwszych sekund walki. Zawodniczki przeszły do zwarcia, a Bekus po chwili docisnęła Firlej do siatki. Po krótkim czasie Anita zanotowała udanie obalenie i tym razem znalazła się w pozycji bocznej. Firlej starała się skręcić, co skończyło się ucieczką do półgardy. Anita zdecydowanie dominowała w tym starciu, cały czas obijała Sylwię i nie zostawiała jej miejsca na żadną akcję. Bekus zdobyła dosiad i zasypała Firlej serią kilkudziesięciu uderzeń, po których sędzia ringowy przerwał walkę!

Anita Bekus pok. Sylwię Firlej przez TKO, runda 2, 3:42

Pełne wyniki gali FEN 28

Reprezentantka Shark Top Team Łódź udanie powróciła do startów po przegranej z Eweliną Woźniak w zeszłym roku. 29-letnia Anita Bekus legitymuje się obecnie zawodowym rekordem MMA 3-1. Dzisiejsza walka była dla Anity drugim występem w organizacji FEN.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.