Organizacja UFC potwierdziła kolejne zestawienia. Do gali w Norfolk, która odbędzie się 29 lutego dodano pojedynek Felici Spencer (7-1)Zarah Frain (6-3). Przypomnijmy, że Kanadyjka w ostatnim czasie toczyła bój z Cris Cyborg, kiedy to po 3 rundach sędziowie wskazali zwycięstwo Brazylijki. Wcześniej w maju 2019 roku zawodniczka popisała się duszeniem zza pleców i poddała Megan Anderson w debiucie dla największej organizacji MMA na świecie.

Zarah z kolei ma przegraną z Anderson, a fanom z Polski powinna kojarzyć się z występu na Ladies Fight Night 7, gdzie pokonała Izabelę Badurek.

  • Co więcej, nowy ”piórkowy” nabytek Dany White’a – Aalon Cruz (7-2) zmierzy się ze Stevenem Patersonem (18-9).
  • W wadze średniej kolejnym oczkiem na karcie jest Tom Breese (11-1) i Brendan Allen (13-3).
  • Są jeszcze dwie walki, które nie mają pozycji w rozpisce, jednak z pewnością się odbędą: Ismail Naurdiev (19-3) vs Sean Brady (11-0) oraz Ion Cutelaba (15-4) vs Magomed Ankalaev (12-1).

Do Londynu powrócimy zaś 21 marca, a tam czeka nas rywalizacja Mike’a Grundy’ego (12-1)Makwanem Amirkhanim (15-4). Zawodnik z Finlandii dwa miesiące temu został znokautowany przez Shane Burgosa w 3 rundzie podczas UFC 244. Co ciekawe w UFC ”Mr.Finland” gości od 2015 roku i może pochwalić się dobrym rekordem 5-2.

Anglik – Mike Grundy na co dzień trenuje w Liverpoolu razem z Darrenem Tillem. Zawodnik ten rok temu udanie pokazał się na UFC on ESPN+ 5 i wygrał swoją walkę z Nadem Narimanim przez nokaut w 2 rundzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.