Organizacja FAME MMA opublikowała prezentacje zawodników czterech pojedynków, które odbędą się na gali 21 listopada.

W jednej z głównych walk Marcin Najman zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Dla „El Testosterona” będzie to trzecia walka w FAME MMA. Do tej pory pokonał on Piotra Witczaka i Dariusza Kaźmierczuka, przegrał natomiast z Piotrem Piechowiakiem. „Don Kasjo” w organizacji jest niepokonany. W walkach na zasadach MMA pokonał Adriana Polaka i Macieja Rataja, natomiast w starciu kickboxerskim wypunktował Dawida Ambroziaka.

Do klatki wejdzie również Paweł Tyburski, który zmierzy się z Gabrielem Al-Sulwim. „Arab” na swoim koncie ma dwie walki. Na FEN 19 pokonał Bartłomieja Brzezińskiego, natomiast na FEN 24 znokautował Macieja Gnatowskiego.

W pierwszej walce, którą zapowiedziano na ósmą galę FAME MMA Piotr Piechowiak skrzyżuje rękawice z Piotrem Szeligą. „Bestia” do klatki wszedł tylko raz, na FAME MMA 6 znokautował Marcina Najmana. „Szeli” również ma za sobą walkę w MMA. Na FEN 28 pokonał Krystiana Pudzianowskiego.

Reprezentujący poznański klub Ankos Gamou Fall po raz pierwszy wejdzie do klatki. Maciej Szewczyk natomiast po raz drugi wystąpi pod szyldem FAME MMA. „Szewcu” w swoim debiucie przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Dawidem Ambroziakiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.