Kolejna gala popularnych Youtuberów i internetowych gwiazd które walczą ze sobą w klatce FAME MMA 7 odbędzie się 5 września. Wcześniej współwłaściciel organizacji FAME MMA, Krzysztof Rozpara informował o planach organizacji kolejnej gali na 22 sierpnia.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze gdzie odbędzie się to wydarzenie. Według szefów organizacji FAME MMA, wszystko zależeć będzie od sytuacji epidemiologicznej w Polsce i możliwości udziału kibiców w wydarzeniach sportowych na żywo.

Na wrześniowej gali FAME MMA 7 w pożegnalnej walce pojawi się Marcin Najman (MMA 2-5). Częstochowianin wróci do akcji po przegranej walce z Piotrem Piechowiakiem na gali FAME MMA 6.

Największą sensacją gali FAME MMA 7 będzie na pewno udział popularnego rapera „Popka” który pożegnał się wczoraj z organizacją KSW i przeszedł do FAME MMA. Według mocno nieoficjalnych informacji, jego przeciwnikiem może być Tomasz „Strachu” Oświeciński z którym przegrał w 2017 roku walkę na gali KSW 41. Popularny aktor rozpoczął ostatnio treningu u Mirka Okińskiego i zapowiedział swój powrót do walk w MMA.

Na sierpniowej FAME MMA 7 zobaczymy również rewanżowe starcia Adriana Polaka (MMA 2-2) z Amadeuszem Roślikiem (MMA 0-2) oraz Kamila Hassana (MMA 1-1) z Maksymilianem Wiewiórką (MMA 1-1).

Aktualna rozpiska gali FAME MMA 7:

Paweł „Popek” Mikołajuw (MMA 3-4) vs TBA
Marcin Najman (MMA 2-5) vs TBA
Adrian Polak (MMA 2-2) vs Amadeusz „Ferrari” Roślik (MMA 1-2)
Kamil Hassan (MMA 1-1) vs Maksymilian Wiewiórka (MMA 1-1)

 

Zobacz również:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.