FAME MMA 7 coraz bliżej. Organizatorzy rozpoczęli publikowanie zapowiedzi starć, które odbędą się podczas wydarzenia zaplanowanego na 5 września.

Na pierwszy ogień zaprezentowano starcie Adriana Polańskiego Amadeuszem Roślikiem, jednocześnie je potwierdzając. Będzie to rewanż za pojedynek z gali FAME MMA 4, gdzie jednogłośną decyzją sędziów wygrał „Polak”.

Dla Polańskiego będzie to piąta walka pod szyldem organizacji FAME MMA. Podczas pierwszego wydarzenia jednogłośną decyzją sędziów Daniela „Magicala” Zwierzyńskiego, na dwóch kolejnych galach przegrał z Dawidem Malczyńskim i Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim, natomiast w dwoch ostatnich walkach pokonał na punkty Amadeusza Roślika i Dawida Malczyńskiego.

„Ferrari” po raz czwarty wejdzie do klatki FAME MMA. Na drugiej gali organizacji pokonał ciosami w pierwszej rundzie Sylwestra Tkocza, natomiast w dwóch kolejnych walkach przegrał na punkty z Dawidem Malczyńskim i Adrianem Polańskim.

Na ten moment wiemy, że podczas siódmej gali FAME MMA zobaczymy w klatce również Pawła „Popka” Mikołajuwa, Marcina „El Testosterona” Najmana oraz walkę Kamila Hassana z Maksymilianem Wiewiórką. Więcej szczegółów poznamy w najbliższych tygodniach.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.