Organizatorzy FAME MMA 6 ogłosili kolejne nazwiska, które pojawią się na marcowej gali w Częstochowie. 28 marca kibice zobaczą osiem walk, w których udział weźmie aż dziewięciu debiutantów.

Wszystko wskazuje na to, że w walce wieczoru Marta Linkiewicz zmierzy się z Kamilą Smogulecką, a nie Marcin Najman z Piotrem Piechowiakiem. Dla „Linkimaster” będzie to trzecia walka w FAME MMA, w poprzednich pokonała Monikę „Esmeraldę” Godlewską i przegrała z Anielą „Lil Masti” Bogusz.

Zobacz również: Operacja „Bestia” rozpoczęta! Marcin Najman rozpoczyna przygotowania do FAME MMA 6

Dla „El Testosterona” marcowy pojedynek będzie szansą przedłużenia serii zwycięstw do dwóch z rzędu. 40-latek podczas ubiegłorocznej gali FAME MMA 5 pokonał Piotra „Bonusa BGC” Witczaka. Po starciu Najman został wyzwany do walki przez Piotra Piechowiaka, dla którego będzie to debiut w klatce.

Oprócz tego w karcie walk znalazł się pojedynek Wojciecha Goli z Marcinem Krasuckim. Dla obu będzie to powrót po przegranej – współwłaściciel FAME MMA podczas grudniowej gali FAME MMA UK przegrał z Joelem Morrisem, natomiast „Rafonix” został pokonany przez Szymona „Isamu” Kasprzyka.

„Don Kasjo” dopiął swego i na marcowej gali zawalczy z Maciejem Ratajem, znanym bardziej jako „Maciek z Ex na plaży”. Kasjusz Życiński pod szyldem FAME MMA jest niepokonany. W marcu ubiegłego roku pokonał (po zmianie werdyktu) Adriana „Polaka” Polańskiego, natomiast w czerwcu decyzją sędziów pokonał Dawida „Ambro” Ambroziaka.

Zobacz również: Najman do „Bestii”: Nie lepiej by było aplikować hormon wzrostu zamiast do brzucha, bezpośrednio do mózgu?

W najbliższych dniach powinniśmy poznać osiem kolejnych nazwisk, które pojawią się na marcowym wydarzeniu.

Extreme Hobby ™ jedyny Oficjalny Sklep Fame MMA poleca poliestrowy   sygnowany logo Organizacji FAME MMA

Karta walk (rekordy walk w FAME MMA):

Marcin „El Testosteron” Najman (1-0) vs Piotr „Bestia” Piechowiak (0-0)
Marta „Linkimaster” Linkiewicz (1-1) vs Kamila „Zusje” Smogulecka (0-0)
Wojciech Gola (0-1) vs Marcin „Rafonix” Krasucki (1-1)
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (2-0) vs Maciej Rataj (0-0)
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.