Podczas konferencji prasowej przed galą FAME MMA 9 poznaliśmy kolejne starcie, które odbędzie się na gali FAME MMA 10. Dawid Malczyński w obronie tytułu mistrzowskiego w kategorii półśredniej zmierzy się z Adrianem Polańskim.

Malczyński w klatce FAME MMA zadebiutował w październiku 2018 roku, pokonując niejednogłośnie na punkty Adriana Polańskiego. Na kolejnej gali wypunktował Amadeusza Roślika, a serię wygranych przedłużył nokautując w 44 sekund Tomasza Olejnika.

W grudniu 2019 roku na gali FAME MMA UK niejednogłośną decyzją sędziów Polański pokonał Malczyńskiego. Stawką pojedynku nie był jednak pas mistrzowski w kategorii półśredniej.

Po raz ostatni Malczyński wyszedł do klatki we wrześniu 2020 roku na gali FAME MMA 7. Przez techniczny nokaut w rundzie drugiej pokonał wtedy Wojciecha Golę.

Oprócz wcześniej wspomnianych walk z Dawidem Malczyńskim, Adrian Polański trzykrotnie pojawiał się w klatce. Na FAME MMA 3 decyzją sędziów przegrał z Kasjuszem Życińskim, natomiast w kolejnej walce udanie wrócił do walk pokonując decyzją Amadeusza Roślika.

Ostatni raz do klatki Polański wszedł we wrześniu 2020 roku na gali FAME MMA 7. Pojedynek zwyciężył przez dyskwalifikację, gdyż Amadeusz Roślik zaatakował nielegalnym kopnięciem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.