Ekipa z Extreme Hobby postanowiła przedstawić sylwetkę Michała Oleksiejczuka (14-3) przed jego pojedynkiem z Jimmym Crute (10-1) w ten weekend. Dzięki materiałowi możemy bliżej poznać zawodnika z miejscowości Barki oraz zobaczyć jego przygotowania przed wylotem do Nowej Zelandii. Podopieczny Mirosława Oknińskiego związany jest z marką Extreme Hobby, dlatego też ta wspiera go w jego przygotowaniach.

”Lord” do oktagonu UFC powraca po porażce z rąk Ovince’a St.Preux, który popisał się swoim firmowym poddaniem – Von Flue. Wcześniej Polak w fenomenalnym stylu odprawiał Antigulova oraz Villante. Miejmy nadzieję, że w sobotę pokaże polską siłę, jak Jan Błachowicz i wzbije się w rankingu wagi półciężkiej.

8 KOMENTARZE

  1. Ładnie, aż 2 razy odwiedzili Michała

    Ale gif :antonio: że ten lewy jeszcze nie doszedł  , Jano by bębnił za zabójstwo , co do materiału  yo mistrzostwo ten klimat :applause::applause::applause:

  2. Bardzo fajny material, brakuje takich produkcji, a mamy co pokazywać.

    Regularne vlogi z przygotowań i zycia okołotreningowego Janka czy Michała to byłoby coś mega.

  3. Też tak macie, że bawi Was to jak Michał ubijał tego ruskiego w UFC?  Tylko podstawić akompaniament na fortepianie i jest akcja jak z Chaplina.

  4. Bez sponsorow nie ma sportu zawodowego wiec chwali sie takie dzialania

    Jeszcze gdyby policja to zrozumiała to już w ogóle byłoby na wypasie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.