Organizacja Ares FC zaplanowała nowy termin zestawienia o tytuł wagi muszej pomiędzy Eweliną Woźniak, a Ivaną Petrović. Jak podaje menadżer zawodniczki do rywalizacji dojdzie na gali Ares FC 14, która odbędzie się 7 kwietnia w Paryżu. Pierwotnie do walki miało dojść w styczniu, jednak Polka musiała się wycofać z powodu kontuzji.

Woźniak (MMA 7-1) wygrała ostatnie starcie w czerwcu ubiegłego roku, kiedy to poddała Anastasie Feofanovą w drugiej rundzie. Tym samym Polka udanie powróciła do klatki po pierwszej w karierze porażce. Popularna „Mad Queen” dla francuskiej organizacji walczy od ubiegłego roku. Wcześniej walczyła dla takich marek jak m.in. Oktagon MMA czy Brave CF. 5 z 7 zwycięstw zdobyła kończąc swoje przeciwniczki przed czasem.

Petrović (MMA 5-0) jest na fali trzech zwycięstw z rzędu dla francuskiej organizacji, w której rywalizuje od ubiegłego roku. 28-latka w ostatniej walce pokonała Alexandrę Tekenah przez duszenie w trzeciej rundzie na wrześniowej gali Ares FC 8. Norweżka mierzyła się już z polskimi zawodniczkami w osobach Doroty Norek oraz Marty Waliczek. 4 z 5 zwycięstw zdobywała kończąc swoje przeciwniczki przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of PIR
PIR

PRIDE FC
Heavyweight

7,090 komentarzy 20,529 polubień

No i super, powodzenia :bleed:

Odpowiedz polub

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,116 komentarzy 13,086 polubień

Powodzenia oby mogła po walce powiedzieć o słabych Norweżkach i że zawsze będzie je biła.

Odpowiedz polub