Nie udało się Ewelinie Woźniak zdobyć mistrzowskiego pasa francuskiej organizacji. „The Mad Queen” przegrała swój pojedynek na Ares FC 14 przez poddanie z Ivaną Petrović.

Woźniak zmierzyła się z Norweżką na gali francuskiej organizacji, która odbyła się 7 kwietnia w Paryżu. Starcie o pas kategorii muszej poprzedziło główną walkę wydarzenia. Tytuł był w posiadaniu Petrović, która broniła swojej zdobyczy po raz pierwszy. Na nasze nieszczęście udało się jej tego dokonać. Woźniak przegrała przez poddanie duszeniem zza pleców w czwartej rundzie. Poniżej nagranie z akcji kończącej z drugiej walki wieczoru Ares FC 14.

Woźniak (MMA 7-2) dla francuskiej organizacji występuje od ubiegłego roku. Jej dotychczasowy bilans to jedna wygrana i dwie porażki. Poprzednie starcie wygrała poddając Anastasie Feofanovą w drugiej rundzie w czerwcu ubiegłego roku na Ares FC 7. Wcześniej Polka walczyła dla takich marek jak m.in. Oktagon MMA czy Brave CF. 5 z 7 zwycięstw zdobyła kończąc swoje przeciwniczki przed czasem. Woźniak w swojej karierze rywalizowała również w wadze słomkowej.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

16 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of yonigga
yonigga

Weed Master

19,215 komentarzy 37,174 polubień

:lol:
https://cohones.mmarocks.pl/threads/„mogę-konkurować-z-joanną-jędrzejczyk”-–-ewelina-woźniak-w-szczerej-rozmowie.61159/

Odpowiedz 26 polubień

Avatar of Jeff
Jeff

UFC
Featherweight

8,812 komentarzy 37,551 polubień

Szkoda. Mimo wszystko życzę Jej, jak najlepiej :conorsalute:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,921 polubień

Wróci silniejsza! Dorobiliśmy się żeńskiej wersji Błachowicza 2.0 - w stójce niebezpieczna i z puerdolnięciem a w parterze jak Jano - elitarny hardkorowy i oldskulowy parter, gdy Ewelina leży na plecach to nie próbuje wstać tylko jak Jackare albo Renzo Grace próbuje szukać poddań i całkowicie ma sytuację pod kontrolą.

A tak serio widać niestety, że powinna zostać wagę niżej. Była ogromna różnica warunków.

Odpowiedz 15 polubień

Avatar of raubobrabo
raubobrabo

Legacy FC
Bantamweight

1,886 komentarzy 3,437 polubień

Ach Polacy i polki za granicą,wiecznie w plecy

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of imnotcrazyam
imnotcrazyam

Oplot Challenge
Lightweight

32 komentarzy 40 polubień
Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,921 polubień

Chociaż największym hitem był korner z tylko jedną słuszną radą: EWELINA ŁADUJ!

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Olo
Olo

PRIDE FC
Heavyweight

7,069 komentarzy 44,589 polubień

Zanosi się, że będzie Damską wersją Skiby. Cały czas celem będzie UFC, już jest blisko, już tuż tuż czeka wujek Dana za rogiem z kontraktem w ręku.

Trzeba było iść do Contendera jak Rębecki zamiast zadzierać nosa, że za mało pieniędzy i pchać się wagę wyżej po wpierdol w europejskiej drugiej lidze.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Risky
Risky

UFC
Light Heavyweight

14,761 komentarzy 58,825 polubień

:lol:
https://cohones.mmarocks.pl/threads/„mogę-konkurować-z-joanną-jędrzejczyk”-–-ewelina-woźniak-w-szczerej-rozmowie.61159/

Jak to nie warto czasem kłapać jadaczką jeśli nie ma to poparcia w faktach. :jjsmile:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Asa
Asa

BAMMA
Bantamweight

795 komentarzy 4,038 polubień

Chociaż największym hitem był korner z tylko jedną słuszną radą: EWELINA ŁADUJ!

Zwłaszcza w sytuacji jak obie stoją na środku klatki, Ewelina nie ma siły i słychać tylko komendę: ładuj pod siatkę!

Odpowiedz 1 Like

Avatar of zoom
zoom

UFC
Middleweight

10,136 komentarzy 28,078 polubień

Wygrała ładniejsza :fjedzia:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Championship

29,302 komentarzy 47,931 polubień

I w wywiadzie to Norweżka mówiła o UFC.
:frankapprove:

Odpowiedz polub

Avatar of ninja
ninja

Vale Tudo
Championship

26,450 komentarzy 84,755 polubień

ogórzyca cholerna

taki ładny wpierdol, konkretny

Odpowiedz polub

m
miszaa

Bellator
Featherweight

4,028 komentarzy 8,522 polubień

Druga Polka, co przegrał w tym samym czasie. Nie widac w tym polskim żeńskim biednym mma konkretnej nastepczyni Joanny

Odpowiedz polub

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Heavyweight

17,978 komentarzy 39,814 polubień

Bardzo ładny łokieć i duszenie, gratuluję. Łokieć masywny aż komentatorom pasło w słuchawki :tysonhappy:

Odpowiedz polub

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

18,358 komentarzy 77,883 polubień

Nie widac w tym polskim żeńskim biednym mma konkretnej nastepczyni Joanny

Jak to nie?

04993B5C-D2C0-47C0-883F-BDC47D671628.png

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,827 komentarzy 48,158 polubień

I bardzo kurwa dobrze. Ta porażka może jej w końcu ukaże, że nie jest najlepsza poza UFC jak się jej wydawało.

Odpowiedz polub