Fot. ARES Fighting Championship

Ewelina Woźniak i Marek Jakimowicz wypełnili limity wagowe przed galą Ares FC 4 w Paryżu.

Gala Ares FC 4 będzie transmitowana w czwartek od godziny 19:00 na platformie UFC Fight Pass.

Ewelina Woźniak (6-0-0) która w drugiej najważniejsze walce gali Ares FC 4 zmierzy się z Marią Silvą (7-0-0), wniosła na wagę 52.65 kg. Jej przeciwniczka na jutrzejszy pojedynek ważyła 51.95 kg. Podczas ważenia doszło do drobnej przepychanki między bohaterkami jutrzejszego wydarzenia:

Dla Polki występ na gali Ares FC 4 będzie szansą na przedłużenie świetnej serii zwycięstw. W ostatnim pojedynku Ewelina Woźniak już w drugiej rundzie znokautowała Samin Kamal Beik. Wcześniej przed czasem kończyła Kingę Jendrasik, Anitę Bekus i Elizabeth Rodrigues, decyzjami sędziów pokonywała natomiast Karolinę Wójcik i Magdalenę Sormovą.

26-latka z Brazylii w zawodowym MMA zadebiutowała już w 2013 roku, jednak po raz drugi do klatki weszła po ponad trzech latach. W swojej karierze wygrywała głównie na regionalnych galach w Brazylii, jednak bez wątpienia do najważniejszych zwycięstw w jej karierze należy pokonanie w zaledwie 49 sekund gilotyną Jainne Aguiar oraz ostatnia wygrana jednogłośną decyzją sędziów z Kathryn Paprocki na gali Dana White’s Contender Series, po której zawodniczka z Brazylii nie otrzymała jednak kontraktu z organizacją UFC.

Drugi z reprezentantów Polski, Marek Jakimowicz (3-0-0) wniósł na wagę 77.6 kg. Jego przeciwnik na jutrzejszy pojedynek, Karim Ghajji (2-1-0) ważył 76.85 kg

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

P
PT89

Brutaal
Light Heavyweight

602 komentarzy 903 polubień

Fajny klikalny nagłówek.
Janusz nie w temacie, pomyśli, że Ewelina będzie się biła z chłopem

Odpowiedz 1 Like

Siedem

1

14,223 komentarzy 35,123 polubień