Organizacja Brave CF ogłosiła walkę wieczoru gali w Słowenii. Wydarzenie uświetni starcie z udziałem byłego zawodnika KSW, Erko Juna, oraz Marko Drmonjicia. Walka w wadze półciężkiej odbędzie się 23 kwietnia na gali Brave CF 70 w Ljubljanie.

Jun (MMA 5-2) powróci do klatki po rocznej przerwie. Bośniak w ostatnim czasie rywalizował w niemieckiej organizacji EMC. W kwietniu ubiegłego roku pokonał Szymona Września po ciosach w trzeciej rundzie. Jun to również były zawodnik KSW, gdzie walczył czterokrotnie. W polskiej federacji, w której zaczął starty na zasadach MMA, wygrał 3 z 4 walk. Jedyną porażkę poniósł przeciwko Mariuszowi Pudzianowskiemu w walce wieczoru KSW 51 w Chorwacji. Na nudę w starciach Juna nie można narzekać, bowiem wszystkie pojedynki, w których brał udział kończyły się przed czasem.

Drmonjić (MMA 10-10-1) to dużo bardziej doświadczony rywal. Słoweniec powróci do klatki po ponad trzyletniej przerwie. Obecnie Marko jest na fali dwóch zwycięstw z rzędu. W ostatnim pojedynku pokonał Mateja Plaveca przez TKO w drugiej rundzie na gali Brave CF 34. Drmonjić stoczył również jeden pojedynek dla federacji KSW. We wrześniu 2008 roku na gali w Dąbrowie Górniczej, Słowak uległ Danielowi Dowdzie przez jednogłośną decyzję sędziów punktowych. Połowę ze swoich zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem.