9 kwietnia odbędzie się gala EFM Show, która połączy zawodowych zawodników z amatorami. Podczas wydarzenia wystąpią znane nazwiska, jak: Daniel Skibiński, Michał Pasternak czy Maciej Różański. Teraz wiemy, że na karcie pojawi się także Giorgi Esiava (2-1), który jest zdobywcą Heraklesa w kategorii poddanie roku.

PPV w cenie 19.99 już dostępne! www.efmshow.com

Esiava w 2020 roku popisał się na gali MCF balachą na kolano, poddanie to zagwarantowało mu zdobycie Heraklesa i od tej pory mógł liczyć na oferty. Okazało się, że sięgnęła po niego organizacja EFM i zestawiła go z Jose Torresem. Rywal Gruzina pochodzi z Hiszpanii i stoczył jeden pojedynek w zawodowym MMA, który wygrał.

Giorgi to zawodnik pochodzący z Gruzji, który startuje w kategorii piórkowej do 66 kilogramów. Debiutował w zawodowym MMA z Hubertem Lottą (MMA 0-1-0) na gali Rocky Warriors Cartel 2, gdzie wygrał przez gilotynę w pierwszej rundzie. Gruzin był także sklasyfikowany na pierwszym miejscu w Polsce oraz Europie w formule semi-professional. Występował na Madness Cage Fighting 4 i zdobył pas kategorii piórkowej, pokonując Piotra Kacprzaka (MMA 1-1-0). Jego rekord amatorski to 7-0-0.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.