Rośnie temperatura przed galą EFM SHOW 2, która odbędzie się 11 września w Sofii. Wywiązał się nowy konflikt, pomiędzy Normanem Parke a Denisem Załęckim. Kontrowersyjny Irlandczyk szykuje się do pojedynku bokserskiego z Maciejem „IROKEZEM” Jewtuszką, z kolei „BAD BOY” ma się zmierzyć z Łotyszem Kristapsem Zile w efektownej formule CAGE BOX. Wiele wskazuje na to, że potem Norman i Denis znajdą się na kursie kolizyjnym, który będzie musiał mieć finał w ringu lub klatce.

Chciałbym w przyszłości zawalczyć z Normanem Parke na gołe pięści. Pisał mi pod filmami komentarze, że za dużo sterydów biorę. Skoro przerzucił się na boks i planuje bić się z Popkiem, to chyba ze mną też może wyjść? On mógłby trochę przytyć, ja trochę schudnę i spotkamy się w połowie drogi, jeśli chłopak jest charakterny! – zaproponował 24-letni Denis Załęcki.

Parke odpowiedział mu na Facebooku, komentując post ogłaszający występ „BAD BOYA” na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii. Irlandczyk chętnie sprawdzi się z Denisem, ale musi za to dostać dobre wynagrodzenie.

Pokażcie mi wielką kasę, a bez problemu wyjdę z każdym. Możemy to zrobić w Irlandii, żaden problem. Muszę tylko zobaczyć worek hajsu – skomentował Norman Parke. – Mam swój plan. Na śniadanie Irokez, na obiad Borys, na kolację Popek, ale mam dobrego kumpla, który mógłby walczyć na gołe pięści z tym gościem. Ja teraz zajmuję się boksem, bo nie mogę trenować zapasów – zakończył kontrowersyjny Irlandczyk.

Denis Załęcki odpowiedział Normanowi, ujawniając przy okazji, dlaczego zależy mu na tym pojedynku.

Ty chcesz pieniędzy, ja walczę o honor! Wyzywasz do walki freaków takich jak Popek, sprawdź się lepiej ze mną. Kolejna gala EFM albo u mnie na gołe pięści. Odważysz się? – pyta „BAD BOY”.

Już za kilka dni Parke i Załęcki spotkają się w Bułgarii i zapewne konflikt odżyje na nowo

Gala EFM SHOW 2 odbędzie się 11 września w Sofii w Bułgarii. Transmisja tylko w PPV

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Punisher14

Jungle Fight
Bantamweight

223 komentarzy 547 polubień

:whodefuk:
Skad oni biora tych petow...

Odpowiedz polub

andrzej_t.

UFC
Middleweight

12,637 komentarzy 26,207 polubień

Znów?
:korwinwhat:

Odpowiedz polub

majkelo89

UFC
Middleweight

11,468 komentarzy 30,062 polubień
majkelo89

UFC
Middleweight

11,468 komentarzy 30,062 polubień

Znów?
:korwinwhat:

Norman powiedział Denisowi, że ten bierze za dużo sterydów, a przecież brał w sam raz.

Odpowiedz 1 Like