zdjęcie: facebook.com/EFM.MMA

Maciej Różański (MMA 12-3-0) bez problemów pokonał Mantasa Zukauskasa (MMA 5-2-0) i obronił tytuł mistrzowski organizacji EFM w wadze półciężkiej. Zawodnik ze Szczecina poddał reprezentanta Litwy w drugiej rundzie duszeniem Von Flue.

Od wysokiego kopnięcia rozpoczął walkę Zukauskas, jednak Różański bez problemu uniknął tego uderzenia. Po minucie badania się w stójce i chwilowym klinczu zawodnik ze Szczecina sprowadził rywala do parteru.

Różański z góry był bardzo aktywny. Cały czas kontrolował pozycję i atakował kolejnymi uderzeniami bezbronnego w parterze Litwina. W tej pozycji obaj pozostali do końca rundy. Różański pod sam koniec walki przeszedł do krucyfiksu, a chwilę później był również za plecami rywala, jednak ostatecznie nie udało mu się skończyć pojedynku przed czasem.

Do ofensywy w stójce przeszedł od pierwszych sekund zawodnik ze Szczecina, który kolejnymi prostymi i sierpami rozbijał Litwina. Każda akcja i kombinacja Polaka dochodziła do celu, w związku z czym Różański ze spokojem punktował rywala, a po minucie przeniósł pojedynek do parteru.

W parterze Różański bez najmneijszych problemów przechodził do kolejnych pozycji, a ostatecznie do duszenia Von Flue, które odklepał zawodnik z Litwy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.