Uważana za największą stajnię bokserską w 2020 roku — grupa Matchroom Boxing rozwiązała kontrakt ze stacją Sky Sports w Wielkiej Brytanii, aby całkowicie przejść pod skrzydła DAZN.

Matchroom Boxing — grupa promotorska, którą dowodzi Eddie Hearn, od lipca 2021 roku przejdzie całkowicie pod skrzydła platformy streamingowej DAZN. Oznacza to, że wszystkie gala organizowane przez Brytyjczyków, odbędą się w przystępnym cenowo systemie subskrypcji DAZN.

To dla nas duża zmiana, podpisaliśmy 5-letnie kontrakt z DAZN dla wydarzeń w Wielkiej Brytanii — tłumaczy Eddie Hearn podczas konferencji na żywo prowadzonej przez DAZN.

Zawsze będziemy naciskać na nieustanny rozwój i kreować nową przyszłość boksu. Te wszystkie kroki, które robimy, przybliżają nas do zrealizowania marzeń. Chciałbym także poinformować, że w końcu ruszymy z własną produkcją medialną i zajmiemy się profesjonalnymi nagraniami sportowców, będziemy głównie współpracować z DAZN. Od teraz nasze gale będą wyglądać znacznie lepiej, chcemy wywołać duże zaskoczenie wśród kibiców.

Ekspansja Matchroom Boxing przenosi się na cały świat, chcemy być największą grupą zajmującą się boksem i zrzeszać najlepszych pięściarzy.

Eddie Hearn w ciągu ostatnich miesięcy zbudował prawdziwą potęgę pięściarstwa. W czasie pandemii koronawirusa organizował gale dla swoich podopiecznych, kiedy reszta promotorów zostawała w tyle. Co więcej, Hearn udowodnił, że jego negocjacje stoją na wysokim poziomie, dopinając walkę Anthony’ego Joshuy oraz Tysona Fury’ego samodzielnie. Aczkolwiek, do tego starcia nie dojdzie z przyczyny arbitrów organizacji WBC, którzy nakazali trylogię Tysona Fury’ego oraz Deontaya Wildera. Tym samym obóz popularnego ”Króla Cyganów” nie chciał zwakować pasa i postanowili podjąć po raz trzeci rękawice w walce z Amerykaninem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

yonigga

Weed Master

16,375 komentarzy 22,186 polubień