
Nie ma cierpliwości Eddie Hall do Mariusza Pudzianowskiego. Brytyjski strongman zaapelował do „Pudziana” o podpisanie kontraktu na walkę.
Nie tak dawno Hall poinformował o pojedynku z Pudzianowskim. Do rywalizacji miałoby do dość podczas gali XTB KSW 105. Wydarzenie odbędzie się 26 kwietnia w obiekcie PreZero Arena w Gliwicach. Wiadomo jednak, że kontraktu na tę walkę, która miałaby się odbyć na dystansie dwóch czterominutowych rund, nie podpisał Pudzianowski. Właśnie o to za pośrednictwem Instagrama zaapelował Brytyjczyk.
Starcie najsilniejszych facetów na świecie. 26 kwietnia na KSW, 2 rundy po 4 minuty. Pudzian, podpisz już kontrakt.
Pudzianowski (MMA 17-9, 1 NC) przegrał dwa ostatnie pojedynki. Polak przegrywał przed czasem z Arturem Szpilką oraz Mamedem Khalidovem. Ten pierwszy znokautował go w drugiej rundzie na czerwcowej gali XTB KSW Colosseum II w 2023 roku. „Pudzian” przed tymi starciami wygrywał pięciokrotnie przez nokaut. Pudzianowski w swojej karierze pokonywał takie nazwiska jak m.in. Michał Materla, Łukasz Jurkowski czy Oli Thompson. 12 z 17 zwycięstw zdobywał przez nokaut.
Eddie Hall ma już za sobą występy w świecie sportów walki. Podczas World Freak Fight League wygrał walkę, w której bił się przeciwko dwóm rywalom na raz. Wcześnie, w marcu 2022 roku, wziął udział w starciu na zasadach boksu i przegrał na punkty z Hafporem Juliusem Bjornssonem.

























12 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
UFC Heavyweight
WSOF Middleweight
Shark Fights Featherweight
NoLife FC
UFC Bantamweight
NoLife FC
UFC Heavyweight
Brutaal Middleweight
WSOF Bantamweight
UFC Heavyweight
UFC Welterweight
UFC Middleweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/78620/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>