marcin held

Organizacja KSW po raz drugi rozpoczęła rozmowy z Marcinem Heldem w sprawie współpracy. Dyrektor sportowy KSW przyznał, że negocjacje trwają i dodał, że jego zdaniem jest szansa na to, aby zakończyły się pozytywnie.

O potencjalnym wejściu Marcina Helda do organizacji KSW mówi się od dawna. Już jakiś czas temu doszło do pierwszej próby negocjacji pomiędzy polską marką i zawodnikiem, ale bez sukcesu. Teraz Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW, potwierdził w programie Oktagon Live, że rozmowy zostały wznowione. Tym razem po stronie KSW prowadzi je jednak Alan Murphy, drugi matchmaker organizacji.

To prawda. Ustaliliśmy z Alanem, że on spróbuje teraz porozmawiać z Marcinem, żeby zapomnieć może o tych drobnych animozjach i tym nieudanym podejściu z końcówki ubiegłego roku. Rozmawiamy. Wolałbym nie komentować negocjacji. Uważam, że takie sytuacje wolą jednak trochę ciszy. Trzymajcie kciuki. Rozmawiam o tym z Alanem, on prowadzi te negocjacje i być może będzie miał trochę więcej szczęścia. Może ten czas pozwolił też obu stronom zrozumieć wzajemne potrzeby. Myślę, że jest szansa, ale obie strony muszą dojść do porozumienia.

Marcin Held w zawodowym MMA rywalizuje od roku 2008. Do dziś stoczył blisko 40 walk. W ostatnich latach rywalizował pod skrzydłami organizacji PFL. Przed dołączeniem do niej Polak był związany z takimi organizacjami jak Bellator, UFC czy ACA.

1 KOMENTARZ

  1. To, że Marcina jeszcze nie ma i nie było w KSW to jest jedna z największych porażek tej organizacji !!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,867 komentarzy 2,864 polubień

Organizacja KSW po raz drugi rozpoczęła rozmowy z Marcinem Heldem w sprawie współpracy. Dyrektor sportowy KSW przyznał, że negocjacje trwają i dodał, że jego zdaniem jest szansa na to, aby zakończyły się pozytywnie. O potencjalnym wejściu Marcina Helda do organizacji KSW mówi się od dawna. Już jakiś czas temu doszło do pierwszej próby negocjacji pomiędzy […]

Odpowiedz polub

click to expand...