Dwukrotny zwycięzca turnieju PFL, Olivier Aubin-Mercier ogłosił oficjalnie zakończenie sportowej kariery. Kanadyjski Gangster dwa razy w przeszłości wygrywał 1 milion dolarów w turnieju PFL w kategorii lekkiej.

Zaraz po wygranej na PFL Championship z Clayem Collardem w listopadzie tego roku, Kanadyjczyk dał znać, że myśli o przejściu na sportową emeryturę. Aubin-Mercier, były zawodnik UFC i dwukrotny zwycięzca turnieju kategorii lekkiej PFL, na swoim profilu na Instagramie potwierdził doniesienia o zakończeniu swojej kariery w MMA.

Czuję się niezwykle wdzięczny, kiedy to przechodzę na emeryturę. Muszę pochwalić PFL. PFL uwierzyło we mnie, zobaczyli, że jestem dzieciakiem z Quebec, który nie odpuści. To był zaszczyt bić się dla tej organizacji.

Gdy odchodzę na emeryturę, mam nadzieję, że wielu Kanadyjczyków odbierze to jako zaproszenie. Możecie znaleźć w PFL takie samo wsparcie, wiarę, szanse, żeby pokazać nasze zacięcie. Dziękuję wszystkim za kulisami, którzy byli częścią tej podróży. Dobrze się z wami bawiłem, mimo tego, że prawdopodobnie byłem ogromnym dupkiem przed walkami. To była walka mojego życia. Idziemy dalej, cokolwiek to będzie! PFL, byliście partnerem, na którego każdy zasługuje. Dziękuję.

34-letni Aubin-Mercier (21-5 MMA) do swoich walk przygotowywał się pod okiem Firasa Zahabi w Tristar Gym. Doświadczony Kanadyjski Gangster w przeszłości mierzył się z m.in. Marcinem Heldem, Armanem Tsarukyanem, Natanem Schulte czy Gilbertem Burnsem. 12 z 21 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Kanadyjczyk wygrał turnieje PFL w 2022 i 2023 roku, których stawką był 1 milion dolarów. Aubin-Mercier w przeszłości miał szansę trenować z m.in. Georgesem St. Pierre’em, który był dla niego idolem. Teraz Kanadyjczyk ma nadzieję, że to on zainspiruje kolejnych zawodników z jego kraju.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,924 komentarzy 2,968 polubień

Dwukrotny zwycięzca turnieju PFL, Olivier Aubin-Mercier ogłosił oficjalnie zakończenie sportowej kariery. Kanadyjski Gangster dwa razy w przeszłości wygrywał 1 milion dolarów w turnieju PFL w kategorii lekkiej. Zaraz po wygranej na PFL Championship z Clayem Collardem w listopadzie tego roku, Kanadyjczyk dał znać, że myśli o przejściu na sportową emeryturę. Aubin-Mercier, były zawodnik UFC i dwukrotny zwycięzca […]

Odpowiedz polub

click to expand...