Świeżo upieczeni zawodnicy kategorii ciężkiej KSW, Michal Martinek oraz Filip Stawowy stoczą ze sobą pojedynek na najbliższej gali polskiej organizacji. Informację o pojedynku opublikował w swoich mediach społecznościowych potentat polskiego MMA.

Martinek (MMA 9-3) w ostatnim czasie występował w rosyjskiej organizacji ACA, w której jego bilans wynosi 1-2. Ostatnią walkę przegrał w listopadzie ubiegłego roku przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie z Denisem Smoldarevem. Wcześniej Martinek dzierżył pas mistrzowski czeskiej organizacji Oktagon MMA. Czech miał nawet szansę angażu w UFC, jednak w 2019 roku przegrał z Rodrigo Nascimento przez poddanie w pierwszej rundzie. 7 z 9 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.

Stawowy (MMA 9-2) ostatnio występował dla organizacji Babilon MMA. „Czołg” może się pochwalić serią dwóch zwycięstw odniesionych w zeszłym roku przeciwko Marcinowi Sianosowi oraz Toniemu Valtonenowi. Polak miał walczyć w maju na gali francuskiej organizacji ARES, jednak z powodu kontuzji przeciwnika pojedynek odwołano. Stawowy jest znany ze swojej groźnej stójki – aż 8 z 9 zwycięstw zdobywał przez znokautowanie swoich przeciwników. Na co dzień Polak trenuje w Murowana Goślina Team.

Gala KSW 71 odbędzie się 18 czerwca w Toruniu. Walką wieczoru będzie starcie o pas kategorii lekkiej pomiędzy mistrzem Marianem Ziółkowskim, a Sebastianem Rajewskim. Dodatkowo kibice w Torunie zobaczą w akcji jednego z najlepszych polskich pięściarzy, Artura Szpilkę oraz wracającego po latach do polskiej organizacji Marcina Różalskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Średniej wielkości znawca

BAMMA
Light Heavyweight

997 komentarzy 2,133 polubień

Dobre transfery, pozdro

Odpowiedz polub

G
Gregor28_1

Oplot Challenge
Lightweight

38 komentarzy 45 polubień

Easy money dla czołga

Odpowiedz polub

Cyklop Schabowy

M-1 Global
Welterweight

3,726 komentarzy 6,871 polubień

Może siądzie duszenie boczkiem? :mamed: A tak na poważnie, to Stawowy powinien to wygrać

Odpowiedz 1 Like

LeeBuLee

UFC
Flyweight

7,955 komentarzy 6,261 polubień
KML

BAMMA
Welterweight

891 komentarzy 487 polubień

Czech to wariat jest. Właśnie sobie go sprawdzałem i okazało się że jest żonaty z było gwiazda porno...

Odpowiedz polub