Dustin Poirier vs Justin Gaethje- rewanż

Po sobotniej wygranej Justina Gaethje (21-2) powróciła opcja rewanżu z Dustinem Poirierem (25-6). ”Diamond” za pomocą Twittera poinformował o chęci ponownego spotkania.

Walczyłem z nim na jego podwórku, co powiecie na Nowy Orlean i rewanż?

Dam mu ten rewanż, jeżeli tego chcą.

Przypomnijmy, że panowie po raz pierwszy stoczyli bój w kwietniu 2018 roku w Arizonie. Wtedy to ‚‚Diamond” znokautował Justina w 4 rundzie. Sam pojedynek został uznany za walkę wieczoru i przyniósł wiele emocji, więc fani z pewnością chcieliby zobaczyć drugą część.

Dla Gaethj’ego walka o pas nie jest pewna. Swoją szansę w tym momencie przeciwko Khabibowi powinien otrzymać Tony Ferguson. Oprócz Dustina na drodze do pasa pojawia się także Conor McGregor, jednak nie wiadomo czy w ogóle powróci do rywalizacji.

17 KOMENTARZE

 1. Fajne zestawienie, obaj w razie porażki mogą dużo stracić. Gaethje odbije się od sufitu i o ts będzie musiał trochę powalczyć, lub akcje poiriera pójdą mocno w dół, nagroda dla przegranego będzie pas Baddest gatekeeper

 2. Tony – Nurma

  Gejczi – Rudy Alkoholik

  Poirier – Kowboj

  Tak bym to widział najchętniej, ale wiadomo, że Rudy nie zawalczy

 3. Ja nie chcę, wolę zobaczyć kolejne kombinacje bez powtarzania tych samych zestawień. Ten Diamond trochę żebra o kolejne zestawienia, żeby tylko innych spowolnić w kolejce do ts-a… :korwinstupid:

 4. Ja nie chcę, wolę zobaczyć kolejne kombinacje bez powtarzania tych samych zestawień. Ten Diamond trochę żebra o kolejne zestawienia, żeby tylko innych spowolnić w kolejce do ts-a… :korwinstupid:

  Co kurwa? Przecież w większości przypadków pokonanie byłego pretendenta lub mistrza (czyli w obu przypadkach chodzi o Dustina) dawało gwarancje walki o pas. A Justinowi brakuje właśnie jednej walki. No i Poirier ma duuużo więcej do stracenia w walce z kimś takim jak Gaethje, a nie na odwrót. Owszem będzie faworytem, ale wiadomo co może się stać, tym bardziej ze pierwsza walka do trzeciej rundy to 29:27 i gdyby nie ko, to Dustin mógł przejebac

 5. Co kurwa? Przecież w większości przypadków pokonanie byłego pretendenta lub mistrza (czyli w obu przypadkach chodzi o Dustina) dawało gwarancje walki o pas. A Justinowi brakuje właśnie jednej walki. No i Poirier ma duuużo więcej do stracenia w walce z kimś takim jak Gaethje, a nie na odwrót. Owszem będzie faworytem, ale wiadomo co może się stać, tym bardziej ze pierwsza walka do trzeciej rundy to 29:27 i gdyby nie ko, to Dustin mógł przejebac

  Ale na co to? I po co to komu?

  Ja chcę nowych starć, i chce zobaczyć co Gaethje w końcu potrafi w parterze i jak nokautuje Kebabsa :triggered:

 6. Płoje mógłby przejebać? Tylko jeśli poddałby walkę po lowkickach Gejcziego bo morda Justina pewnie nie mniej była na wyczerpaniu niż nogi Dustina. Poirier ma mnóstwo do stracenia tą walką ale na tym etapie to Gejczi ma dużo więcej bo ma win streak i w sumie po Fergusonie jest następnym pretendentem a Płoje dopiero po porażce w walce o pas więc zanim ewentualnie się do następnej doczłapie to musi wygrać ze 4 walki pod rząd.

 7. Płoje mógłby przejebać? Tylko jeśli poddałby walkę po lowkickach Gejcziego bo morda Justina pewnie nie mniej była na wyczerpaniu niż nogi Dustina. Poirier ma mnóstwo do stracenia tą walką ale na tym etapie to Gejczi ma dużo więcej bo ma win streak i w sumie po Fergusonie jest następnym pretendentem a Płoje dopiero po porażce w walce o pas więc zanim ewentualnie się do następnej doczłapie to musi wygrać ze 4 walki pod rząd.

  I pewnie dlatego czyha na Gaethjego. Skurwiel złośliwy…:nono:

 8. Ciekawe czy jak Rudy wróci będzie się liczył jako top

  Strasznie chętnie bym go zobaczył z jakimś stójkowiczem 

  Z Gajethe sportowo byłaby super walka, ciekawe czy się w Irlandczyku jeszcze tli jakaś chęć sportowych wyzwań

 9. Gejczi niech sobie poczeka na TS'a.  Najpierw Tony. Conora  bym zobaczył z Islamem Makaczewem. Chuj z rankingiem. A Poirer to może również z Islamem walczyć, też spoczko hehe. A bardziej rankingowo to z Gillespie.  I to jest świetne zestawienie.

 10. Rudy zgłosił gotowość na grudzień.

  Rudy zaczal jezdzic na rowerze a to oznacza ze rozpoczal przygotowania:irish:ale przeciwnika jeszcze pewnie nie wybral:fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.