Drastyczne nagranie opublikował na swoim profilu na Twitterze Kelvin Gastelum. Zawodnik organizacji UFC opisał sytuację, udostępniając również profil mężczyzny na Instagraie.

„Ten facet musi zostać zdemaskowany i powstrzymany przed szkoleniem jakichkolwiek dzieci. Potrzebuje srogiego pobicia samego siebie! Jego Instagram to (@helal_gapr), tego kolesia trzeba powstrzymać!”

Nagranie prezentuje fragment treningów prowadzonych przez opisywanego mężczyznę. Ewidentnie widać na nim znęcanie się nad kilkuletnimi dziećmi podczas „sparingu”, na którym dorosły mężczyzna zadaje mocne ciosy, kopnięcia na głowę, obrotówki i nie tylko…

Apel wystosował również profil McDojoLife na Instagramie, na którym pojawił się film. Właściciel tego konta opublikował również profil mężczyzny na Facebooku w celu „umówienia się na trening personalny dowolnego rodzaju”.

Na kolejnych zdjęciach widzimy pismo z Egipskiej Federacji Wushu Kung-Fu, która jednoznacznie stwierdziła, że nie zamierza w przyszłości prowadzić żadnych działań przeciwko niemu, jednak pomogą mu w zostaniu certyfikowanym trenerem.

https://www.instagram.com/p/CE9Tq9cFQXB/

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.