Konflikt Leona Edwardsa i Jorge Masvidala wciąż narasta, czołowi zawodnicy wagi półśredniej UFC od miesięcy nie ukrywają wzajemnej niechęci. Edwards w rozmowie z MMAJunkie zapewnił, że w końcu uda mu się załatwić „największego sku**iela w MMA”.

Dorwę go w klatce lub poza nią. Przyłożenie mu w twarz jest teraz moim głównym celem. Załóżmy, że Usman i Masvidal zawalczą o tytuł. Jeśli wygra Usman, to najpierw chcę walczyć z nim o pas, a później z Masvidalem. Jeśli wygra Jorge, to zmierzymy się od razu. Na pewno zawalczę z Masvidalem w tym roku, to będzie wielkie starcie.

WIDEO: Jorge Masvidal zaatakował Leona Edwardsa za kulisami gali UFC w Londynie!

Anglik jest też zainteresowany pojedynkiem z Kamaru Usmanem.

Oba zestawienia mają swoją historię. Usman jest ostatnim zawodnikiem, który mnie pokonał. Masvidal uderzył mnie po gali w Londynie. Te dwie walki mają potencjał na hit pay-per-view i zagwarantują dużą wypłatę.

Edwards jest w trakcie przygotowań do walki z Tyronem Woodleyem. Pojedynek odbędzie 21 marca na gali UFC on ESPN+ 29 w Londynie.

Szykuję się na tego Woodleya, który wygrywał z Robbiem Lawlerem. Chcę walczyć z jego najlepszą wersją. Czuję się numerem jeden, więc wierzę, że jestem w stanie pokonać go w najlepszej formie. Właśnie na taki pojedynek się przygotowuję i takiego oczekuję.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.