Od dłuższego czasu mówi się o walce Kevina Lee (18-5) z Islamem Makhachevem (18-1) w 155 funtach. Miesiąc temu po raz pierwszy pojawiły się takie pogłoski, kiedy ”Motown  Phenom” rozmawiał z Brettem Okamoto. Teraz w wywiadzie z Helen Yee zawodnik stwierdził, że ze swojej strony dokonał wszystkich obowiązków, jeżeli chodzi o dopięcie starcia.

Kevin Lee powiedział mi, że jego kolejna walka jest ustawiona przeciwko Islamowi  Mackhachevowi na gali Khabib vs Ferguson w kwietniu. Według Kevina czekają oni tylko na obóz Islama, nie wiedzą, co wstrzymuje negocjacje.

Mamy już datę pojedynku, nie wiem jednak, co blokuje porozumienie. Nie jest to moja wina, jestem gotowy na podpis. W tym momencie czekam na Rosjanina. On powiedział, że jest gotowy. Czekamy zatem na dopięcie formalności. Khabib będzie mógł usiąść i popatrzeć jak jego przyjaciel przegrywa.

Na dniach powinniśmy spodziewać się ogłoszenia tego zestawienia na UFC 249, gdzie walką wieczoru jest pojedynek Khabiba Nurmagomedova (28-0) z Tonym Fergusonem (25-3) o mistrzostwo wagi lekkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.