Donald Cerrone zawieszenie

Donald Cerrone (36-14) otrzymał długie zawieszenie medyczne po porażce na UFC 246 z Conorem McGregorem. Popularny ”Cowboy” w oktagonie spędził zaledwie 40 sekund, jednak to wystarczyło, aby wykluczyć go z rywalizacji na 180 dni. Amerykanin w wyniku kopnięcia, ciosów, a przede wszystkim uderzeń barkiem doznał złamania nosa i niewykluczone jest złamanie oczodołu, wymaga to spotkania z lekarzem. Donald będzie mógł powrócić oczywiście wcześniej do oktagonu, jeżeli chirurg szczękowo — twarzowy na to pozwoli.

Irlandczyk z tego pojedynku wyszedł bez szwanku i tak jak planował, będzie mógł zostać rezerwowym zawodnikiem na starcie Nurmagomedov vs Ferguson na UFC 249. Z karty głównej UFC 246 – Holly Holm oraz Raquel Pennington także uniknęły zawieszenia.

Podczas wydarzenia w Las Vegas – Maycee Barber zerwała więzadło krzyżowe i wróci najwcześniej w lipcu. Przypomnijmy, że przegrała ona z Roxanne Modafferi przez decyzję, jednak od 1 rundy zmagała się z kontuzją.

Anthony Pettis będzie potrzebował dodatkowych badań lewej stopy, jeżeli nie chce otrzymać 180 dni przerwy. Jego rywal Diego Ferreira także będzie potrzebował sprawdzenia ortopedycznego, gdyż miał problem z prawym kolanem po walce. W dodatku musi wykonać rezonans magnetyczny.

27 KOMENTARZE

 1. Przeczytałem: "Conor zawieszony po walce na 180 dni."

  :wow:

  I myślę sobie- co ten Kowboj mu w tej walce zrobił- nakaszlał na niego?

 2. Ja bym mu już chyba dożywotnie zawieszenie dał… No chyba, że mały romansik z KSW :kawulpokapoka:

  Chyba jako trzeci do działy :cryme:

 3. W końcu ktoś pomyślał o jego zdrowiu, 3 porażki z rzędu a w każdej dostał zdrowo w czerep :matt:

  z Conorem to on dostał z trzy ciosy, a twarz jakby 5 rund zbierał baty

  pierwszy ciosy kolanko, później barki, a na końcu high kick

  z każdym ciosem jego twarz się zmieniała, fascynujące

 4. Złamany nos oczodół, tak podłożył się… brawo ból dupcy macie swoją teorię spiskową o położeniu się

  Pewnie, że się podłożył. Za taką kasę którą dostał Donald za tą ustawkę to można by i sobie nogi połamać. Żyjcie sobie dalej w przeświadczeniu, że ten wasz krul jest taki zajebisty. Śmieje się z was sługusy conorka.

 5. Pewnie, że się podłożył. Za taką kasę którą dostał Donald za tą ustawkę to można by i sobie nogi połamać. Żyjcie sobie dalej w przeświadczeniu, że ten wasz krul jest taki zajebisty. Śmieje się z was sługusy conorka.

  Nie każdy ma tak najebane we łbie jak ty że za pieniądze zrobiłbyś wszystko

 6. Podczas wydarzenia w Las Vegas – Maycee Barber zerwała więzadło krzyżowe i wróci najwcześniej w lipcu. Przypomnijmy, że przegrała ona z Roxanne Modafferi przez decyzję, jednak od 1 rundy zmagała się z kontuzją.

  Kiedyś to się zrywało więzadła, a nie…

 7. Nie każdy ma tak najebane we łbie jak ty że za pieniądze zrobiłbyś wszystko

  Ale większość ma. Wsumie to prawie wszyscy oprócz Ciebie, rycerzyku.

 8. Dobrze, że zgarnął wypłatę życia. Skoro on już po „zwykłych” walkach, po trzech tygodniach zaczyna wspominać, że chce walczyć bo nie ma na rachunki to co by teraz było. Olaboga.

 9. 1 sekunda walki = 4,5 dnia zaiweszenia :frankapprove:

  Ja bym mu już chyba dożywotnie zawieszenie dał… No chyba, że mały romansik z KSW :kawulpokapoka:

  Kowboj w KSW wciąż wyczyściłby wszystkie wagi od lekkiej do średniej w pół roku.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.