Były pretendent do tytułu kategorii półciężkiej, Dominick Reyes, będzie musiał poczekać na swój powrót do oktagonu UFC w 2021 roku. Nie tak dawno informowaliśmy, że jego walka z Jirim Prochazką nie odbędzie się 27 lutego. Teraz jak informuje UFC, Reyes doznał kontuzji i jego starcie z Czechem odbędzie się w późniejszym terminie. Nie wiadomo jeszcze kiedy dojdzie do takiej walki, ale UFC chce ponownie zestawić obu panów.

Reyes (12-2 MMA) na UFC 253 dostał kolejną szansę zdobycia pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej UFC, kiedy to po bliskiej walce z Jonem Jonesem i zwakowaniu pasa przez „Bonesa”, zmierzył się o tytuł z Janem Błachowiczem. Walka nie poszła jednak po jego myśli – Polak znokautował Amerykanina w 2. rundzie pojedynku. „Devastator” ma na swoim koncie wygrane z m.in. Volkanem Oezdemirem czy Chrisem Weidmanem. Obecnie zajmuje on 3. miejsce w rankingu kategorii półciężkiej UFC.

Prochazka (26-3-1 MMA) udanie zadebiutował w oktagonie największej organizacji MMA na świecie, kiedy to na UFC 251 znokautował Volkana Oezdemira w drugiej rundzie pojedynku. Po zaledwie jednej wygranej, znalazł się on na 5. miejscu w rankingu UFC. Wygrana z Reyesem mogłaby szybko wywindować go do statusu pretendenta.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.