Dmitry Kudryashov zadebiutuje w MMA

Dzisiaj w mediach pojawiła się informacja o tym, że Rosyjski bokser- Dmitry Kudryashov podpisał kontrakt z Fight Nights Global. Organizacja poinformowała o pozyskaniu zawodnika za pomocą oficjalnego konta na Facebooku. Debiut odbędzie się 12 października w Rosji.

🔥💭Камил Гаджиев: "Я очень рад, что с помощью таких ребят как Дмитрий Кудряшов мы расширим аудиторию ММА"Президент…

Publiée par Fight Nights Global sur Lundi 15 juillet 2019

Co więcej, w poście został umieszczony wywiad z prezesem i założycielem FNG- Kamilem Hajiyevem, warto wspomnieć więc o kluczowych informacjach.

Cieszę się, że rozwijamy się za pomocą takich transferów jak Kudryashov.

Starcie planowane jest na 12 października, będzie to Moskwa. Następnie 19 października zorganizujemy dużą imprezę w Soczi.

To był mój pomysł od bardzo, bardzo dawna. To już czas, aby zrealizować coś takiego.

Dmitry Kudryashov jest już byłym bokserem wagi Cruiser. Od zawsze toczył pojedynki w Rosji, ponieważ przycziągały one masę kibiców. Tylko raz w swojej karierze walczył poza swoją ojczyzną. W karierze amatorskiej odnotował 138 zwycięstw oraz 12 porażek. Warto wspomnieć, że „Rosyjski Młot” stoczył walkę ćwierćfinałową w turnieju World Boxing Super Series, jednak przegrał z Yunierem Dorticosem przez nokaut w drugiej rundzie. Toczył pojedynek z dobrze znanym Francisco Palaciosem, którego rozbił przed czasem, dzierżąc wtedy pas WBA. Niestety 16 czerwca uległ Ilundze Makabu, był to jeden z najgorszych występów Rosjanina i być może dlatego zdecydował się na przenosiny do MMA.

 

7 KOMENTARZE

 1. konor mcgregor po roku w rosji:

  Hahah

  A tak serio to on jest kołkiem drewnianym, zero balansu i nóg tylko cios i koniec

 2. Łooo Jezu,ten Kudriaszow to jest taki kołek,że masakra. Jeśli ,tylko któryś jego przyszły przeciwnik oglądnie chociaż jedną jego walkę to od razu będzie wiedział, żeby ruszyć z kopyta od początku to KO na rusku murowane

  Miał być takim wielkim mistrzem z kowadłem w łapie, ale jak się okazało nie,tylko siła się liczy i Durodola w pierwszej walce pokazał jak to się robi

 3. Pięściarze nie mają łatwo w MMA, więc nie wiem czego tu szuka, oprócz kasy. Boks to w ogóle jest chyba jedną ze słabszych dyscyplin pod bazę w MMA.

 4. Organizacja poinformowała o pozyskaniu zawodnika za pomocą oficjalnego konta na Facebooku

  Pozyskanie zawodnika za pomocą konta na fejsie – wydawać by się mogło, że to nowatorskie.

  NIC PODOBNEGO!

  KSW dawno już na to wpadło i np. było w trakcie pozyskiwania Conura McGregora! I już praktycznie się udało! 🙂

 5. dostanie jakiegoś piłkarzyne czy tam kulturystę to może wygra lol

  Zapewne tak będzie prowadzony… innaczej to szybka weryfikacja i się nawet nie spłaci

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.