Dmitry Kudryashov zadebiutuje w MMA

Dzisiaj w mediach pojawiła się informacja o tym, że Rosyjski bokser- Dmitry Kudryashov podpisał kontrakt z Fight Nights Global. Organizacja poinformowała o pozyskaniu zawodnika za pomocą oficjalnego konta na Facebooku. Debiut odbędzie się 12 października w Rosji.

Co więcej, w poście został umieszczony wywiad z prezesem i założycielem FNG- Kamilem Hajiyevem, warto wspomnieć więc o kluczowych informacjach.

Cieszę się, że rozwijamy się za pomocą takich transferów jak Kudryashov.

Starcie planowane jest na 12 października, będzie to Moskwa. Następnie 19 października zorganizujemy dużą imprezę w Soczi.

To był mój pomysł od bardzo, bardzo dawna. To już czas, aby zrealizować coś takiego.

Dmitry Kudryashov jest już byłym bokserem wagi Cruiser. Od zawsze toczył pojedynki w Rosji, ponieważ przycziągały one masę kibiców. Tylko raz w swojej karierze walczył poza swoją ojczyzną. W karierze amatorskiej odnotował 138 zwycięstw oraz 12 porażek. Warto wspomnieć, że „Rosyjski Młot” stoczył walkę ćwierćfinałową w turnieju World Boxing Super Series, jednak przegrał z Yunierem Dorticosem przez nokaut w drugiej rundzie. Toczył pojedynek z dobrze znanym Francisco Palaciosem, którego rozbił przed czasem, dzierżąc wtedy pas WBA. Niestety 16 czerwca uległ Ilundze Makabu, był to jeden z najgorszych występów Rosjanina i być może dlatego zdecydował się na przenosiny do MMA.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.