Zawodnik Bellatora – Dillon Danis (2-0) nie omija tematu swojego przyjaciela  Conora McGregora i jego walki z Donaldem Cerrone. Kontrowersyjny ”El Jefe” udzielił wywiadu The Schmo, w którym odwołał się do umiejętności parterowych Irlandczyka.

Conor od zawsze jest przygotowany. Ten gość jest najlepszym zawodnikiem ze środowiska MMA, z którym dane było mi się kulać na macie. Odkąd zacząłem z nim trenować, mogę to śmiało stwierdzić. Jego Jiu-Jitsu ma zupełnie inny poziom.

Ludzie nie doceniają go z jakiegoś powodu, ale jeżeli on znajdzie się na macie, to sami zobaczą, na co go stać. Zobaczą, jaki jest dobry.

O odniesieniu do tego starcia usłyszymy także w wywiadzie z Helen Yee.

Albo pójdzie szybko, albo Conor po mistrzowsku rozłoży go na kawałki – runda po rundzie. Szybko, albo dwie rundy, szybko go rozłoży.

Conor wygląda niesamowicie. Jest w świetnej formie i poukładał swoje myśli. To będzie duże wydarzenie.

Co ciekawe wszystkie porażki Conora w UFC zbiegają się do poddań. Przypomnijmy, że ”Notorious” przegrywał przez duszenie z Khabibem Nurmagomedovem oraz Natem Diazem. Nie wykluczajmy jednak jego umiejętności przy okazji walki z Donaldem, gdyż wydaje się, że McGregor powrócił do świetnej formy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.