Dillon Danis: Jestem na innym poziomie sportowym niż ktokolwiek inny

Dillon Danis (1-0-0) już w piątek zmierzy się z Maxem Humphreyem (3-2-0) na Bellator 222Madison Square Garden. Amerykanin mimo jednej walki w MMA jest bardzo znany dzięki Conorowi McGregorowi. Zawodnicy związani są stałą współpracą od momentu, w którym Irlandczyk przygotowywał się do rewanżu z Natem DiazemDanis zbudował popularność także dzięki bójce z Khabibem Nurmagomedovem po UFC 229. Zawodnik udzielił wywiadu portalowi MMAJunkie, w którym nawiązał do swojego rekordu oraz poziomu sportowego.

Mój przeciwnik rzuca mi wyzwanie swoim doświadczeniem. Ma razem 16 walk amatorskich i zawodowych. Uważam, że każdy ma więcej doświadczenia ode mnie. Każdy uwielbia gadać, że jestem jak gość z rekordem 15-0, bo mam popularność, ale tak naprawdę walczyłem tylko raz. Doświadczenie to jedyne co ma Max, ale to nie wystarczy.

Jestem na innym poziomie niż wszyscy. Nie ma nawet jeden osoby, która mogłaby się równać ze mną i moim sprytem. Zamierzam walczyć do tego czasu, aż nabędę doświadczenia i pewnego dnia zabiorę pas.

Mimo że „El Jefe” uważa się za osobę na innym poziomie sportowym, wyższym niż ktokolwiek inny to nie chce podejmować pochopnych decyzji w swojej karierze i nie chce się z nią spieszyć.

Widzę gości, którzy startują za szybko. Weźmy Aarona Pico jego walka na Bellator 222 będzie ciężka, wraca po nokaucie. Ile on ma lat? 23? Ostatni nokaut na nim źle wpływa na mózg. Nie powinien był dać się znokautować.

Nie znam go i nie mam nic do niego. Po prostu mówię, że w MMA musisz być mądry. MMA to nie zapasy, nie jiu-jitsu to całkiem co innego. Musisz być gotowy na wszystko.

26 KOMENTARZE

 1. Dillon Danis (1-0-0) już w piątek zmierzy się z Maxem Humphreyem (3-2-0) na Bellator 222 w Madison Square Garden. Amerykanin mimo jednej walki w MMA jest bardzo znany dzięki Conorowi McGregorowi. Zawodnicy związani są stałą współpracą

  Źle to o nas wszystkich świadczy :siara:

 2. Czasami zastanawiam się jak to jest nie znać kogoś osobiście, a i tak go w chuj nie lubić. Później czytam wypowiedź takiego kasztana i wszystko staję się jasne

 3. Dildo Denis, to prawda. Poziom twojego spierdolenia wypierdolił poza skalę.

  Jestes na pierwszym miejscu rankingu ciuli związanych z MMA.

  P4P przwdstawia sie nastepujaco;

  1) Dildo

  2) Abdelaziz

   ex aequo Maglinninnigani

  3) Kolba

 4. ale gościu jest żałosny, ma jedną zawodową wygraną, w dodatku w jakimś hujowym bellatorze a nawija jak conor mcgregor po pokonaniu jose aldo w 13 sekund.

 5. Dildo Penis rzeczywiście jest na zupełnie innym poziomie.

  Intelektualnie jest po prostu bardzo opóźniony.

  Widzę, że Bellator bierze udział w programie: niepełnosprytni w życiu, pełnosprawni w sporcie

 6. Więcej na jego temat w kontekscie tematow okolo MMA niz w kontekście boksu. Pluje i wkurwia środowisko związane z MMA dlatego tez ta nominacja i zaszczytne drugie miejece

 7. Dużo rzuca na siebie presji mając tylko 1 walkę i bedąc takim popularnym. To tak samo Damian Janikowski. Ludzie zaczeli od niego oczekiwac nie wiadomo czego i zapominali że jest laikiem jescze w tym sporcie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.