T.J. Dillashaw cały czas pozostaje w intensywnym treningu, gdyż nie może doczekać się już powrotu do oktagonu UFC. Kalifornijczyk poszerza również swój arsenał o nowe techniki parterowe, co ostatnio poskutkowało nominacją na purpurowy pas brazylijskiego jiu-jitsu. Nadał mu ją główny szkoleniowiec Gracie Barra Headquarters, Philipe Della Monica. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez TJ Dillashaw (@tjdillashaw)

19 stycznia zakończy się dwuletnie zawieszenie nałożone na byłego czempiona kategorii koguciej przez Amerykańską Agencję Antydopingowa za wykrycie w jego organizmie niedozwolonej substancji (EPO) po ostatniej walce.

Podopieczny Duane’a Ludwiga mierzył się wówczas z Henrym Cejudo w pojedynku o tytuł mistrzowski wagi muszej. Finalnie nie udało mu się sięgnąć po drugi pas, gdyż został znokautowany w zaledwie 32 sekundy.

Póki co, nie wiadomo, kiedy dokładnie Dillashaw powróci do startów. Nieznany jest także potencjalny oponent.

8 KOMENTARZE

  1. Ale by były jaja, jak teraz stoczy walkę, przegra i znowu go złapią na jakimś gównie.

    Mogl napierdalac towar teraz taki z ktorego latwo sie wyczyscic (nie znam sie jakiego rodzaju moga to byc srodki, ale wiadomo ze utrzymuja sie z rozna dlugoscia w organizmie). Teraz wszystko unormowac i wejsc pod skrzydla USADA czystym.

  2. Mogl napierdalac towar teraz taki z ktorego latwo sie wyczyscic (nie znam sie jakiego rodzaju moga to byc srodki, ale wiadomo ze utrzymuja sie z rozna dlugoscia w organizmie). Teraz wszystko unormowac i wejsc pod skrzydla USADA czystym.

    Przecież na zawiasach i tak są testowani, w dodatku jaki sens walić towar jak się nie walczy i przestać jak się powraca do walk?

  3. Mogl napierdalac towar teraz taki z ktorego latwo sie wyczyscic (nie znam sie jakiego rodzaju moga to byc srodki, ale wiadomo ze utrzymuja sie z rozna dlugoscia w organizmie). Teraz wszystko unormowac i wejsc pod skrzydla USADA czystym.

    W zeszłym roku był testowany 11 razy, dla porównania Rudy tylko 6, więc nie wiem, co miałby brać, żeby się szybko wyczyścić

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.