Podopieczny Duane’a Ludwiga ma nadzieję na natychmiastowy pojedynek o tytuł mistrzowski kategorii koguciej UFC.

W drugiej połowie stycznia zakończyła się dwuletnia suspensja nałożona na T.J.’a Dillashawa przez Amerykańską Agencję Antydopingowa za wykrycie w jego organizmie niedozwolonej substancji (EPO) po ostatniej walce. 34–latek cały czas pozostaje w treningu, czekając na powrót do startów.

Mieszkaniec Kalifornii niedawno wziął udział w podcaście Real Quick with Mike Swick, w którym nie ukrywał chęci rywalizacji o najwyższe trofeum.

Jestem gotowy od razu walczyć o pas, jeśli nadarzy się taka okazja. Wiem, że Petr Yan chce tego pojedynku. Zobaczymy, co stanie się w walce ze Sterlingiem, przed nim ciężki test. Ja nie straciłem tego pasa. Wiele się spekuluje, czy Yan jest prawdziwym czempionem, bo tak naprawdę nie pokonał mistrza, więc chce tego pojedynku. Poza tym jestem teraz dla niego najbardziej atrakcyjnym rywalem.

Dillashaw ostatni raz w oktagonie był widziany, kiedy podejmował Henry’ego Cejudo w starciu o mistrzostwo wagi muszej. Finalnie nie udało mu się sięgnąć po drugi pas, gdyż został znokautowany w zaledwie 32 sekundy.

10 KOMENTARZE

 1. Nie no pewnie, że jesteś gotowy.

  Ale tymczasem grzecznie się ustaw w kolejce, i udowodnij przynajmniej ze 2 razy, że bez EPO też coś potrafisz.

 2. Ja w sunie chce żeby dostał TS odrazu bo najbardziej mnie to ciekawi. Gościa nie było 2 lata ale skutecznie nie dał o sobie zapomnieć

 3. Co to za sport jesli gosc po sterydach dostanie od razu walke o pas?

  Co to za sport, jeśli gość będący na bombie wyłapał od małego Henia, dostanie TS. Do tego dostał urazu mózgu i bredzi, że nigdy nie stracił pasa.

 4. Jeden z najbardziej znienawidzonych przeze mnie zawodników. Umiejętności mega ale wizerunkowo wkurwia strasznie. Tak. Najlepiej niech wycofają Sterlinga z walki o pas i dadzą Wężowi , który tylko wpadł na bombie i nie było go dwa lata przegrywając z Heniem w 30 sekund. Potem najlepiej zrobić jeszcze rewanż. Na miejscu Danki jeśli zawodnik wraca po wpadce dopingowej to powinien wygrać minimum z 5 pojedynków żeby w ogóle takiego rozpatrywać jako pretendenta do pasa. Zresztą nie wiem czy w wieku 35 lat , bez bomby i z takim rozbratem z klatką TJ będzie w czołówce kategorii.

 5. Powinien "zaczynać" od nowa, pieprzony oszust, który tyle czasu jechał na EPO.

  Od samego dołu, walki z nonejmami na prelimsach gal nienumerowanych. Dopiero po 4-5 wygranych powinna wrócić możliwość walk o najwyższe laury.

 6. Powinien "zaczynać" od nowa, pieprzony oszust, który tyle czasu jechał na EPO.

  Od samego dołu, walki z nonejmami na prelimsach gal nienumerowanych. Dopiero po 4-5 wygranych powinna wrócić możliwość walk o najwyższe laury.

  Danka chyba go nie lubi więc to całkiem możliwe, z tego co pamiętam TJ po walce z Cruzem zamykał kartę wstępną UFC 200.

 7. Jeden z najbardziej znienawidzonych przeze mnie zawodników. Umiejętności mega ale wizerunkowo wkurwia strasznie. Tak. Najlepiej niech wycofają Sterlinga z walki o pas i dadzą Wężowi , który tylko wpadł na bombie i nie było go dwa lata przegrywając z Heniem w 30 sekund. Potem najlepiej zrobić jeszcze rewanż. Na miejscu Danki jeśli zawodnik wraca po wpadce dopingowej to powinien wygrać minimum z 5 pojedynków żeby w ogóle takiego rozpatrywać jako pretendenta do pasa. Zresztą nie wiem czy w wieku 35 lat , bez bomby i z takim rozbratem z klatką TJ będzie w czołówce kategorii.

  ::jondance::

  Snake król in tha grass.

  :beczka:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.