Grupa promotorska Eddiego Hearna — Matchroom Boxing ogłosiła starcie na szczycie wagi lekkiej. 29 maja dojdzie do pojedynku Devina Haneya z Jorge Linaresem. Gala odbędzie się pod patronatem DAZN w Las Vegas.

Zaledwie 22-letni Devin Haney uważany jest za wielki talent pięściarstwa. W kolejnym pojedynku będzie musiał zmierzyć się z jednym z najtwardszych bokserów w tym biznesie — Jorge Linaresem. Początkowo mówiło się, że do starcia obu panów dojdzie 15 maja, ale pandemia koronawirusa przesunęła wydarzenie o dwa tygodnie.

35-letni Linares (47-5) jest bardzo znanym zawodnikiem. W ostatnich latach przegrywał tylko z Pablo Cesarem Cano oraz Vasylem Lomachenką. Poza tym dawał świetne i emocjonujące pojedynki z Luke Campbellem, Anthonym Crollą, czy Carlosem Moralesem. Wenezuelczyk w ringu ceniony jest za prawdziwe wojny, nie kalkuluje i wchodzi w otwarte wymiany, a jego walki w szczególności podobają się kibicom.

Devin Haney jest wielką nadzieją z San Francisco. Amerykanin ma 22 lata i już wywalczył tytuł WBC w wadze lekkiej. Na ringach amatorskich 138 walk wygrał, a przegrał tylko 8. Jako nastolatek walczył po całym świecie na mistrzostwach świata w boksie amatorskim. Na ringach zawodowych w niespełna 3 lata zaliczył 18 występów i wszystkie wygrał. Potencjał tego boksera jest ogromny. W ciągu ostatnich lat rozprawił się z Yuriorkisem Gamboą, pokonał Zaura Abdullaeva oraz Juana Carlosa Burgosa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,076 komentarzy 3,154 polubień

Grupa promotorska Eddiego Hearna — Matchroom Boxing ogłosiła starcie na szczycie wagi lekkiej. 29 maja dojdzie do pojedynku Devina Haneya z Jorge Linaresem. Gala odbędzie się pod patronatem DAZN w Las Vegas.

Zaledwie 22-letni Devin Haney uważany jest za wielki talent pięściarstwa. W kolejnym pojedynku będzie musiał zmierzyć się z jednym z najtwardszych bokserów w tym biznesie — Jorge Linaresem. Początkowo mówiło się, że do starcia obu panów dojdzie 15 maja, ale pandemia koronawirusa przesunęła wydarzenie o dwa tygodnie.

35-letni Linares (47-5) jest bardzo znanym zawodnikiem. W ostatnich latach przegrywał tylko z Pablo Cesarem Cano oraz Vasylem Lomachenką. Poza tym dawał świetne i emocjonujące pojedynki z Luke Campbellem, Anthonym Crollą, czy Carlosem Moralesem. Wenezuelczyk w ringu ceniony jest za prawdziwe wojny, nie kalkuluje i wchodzi w otwarte wymiany, a jego walki w szczególności podobają się kibicom.

Devin Haney jest wielką nadzieją z San Francisco. Amerykanin ma 22 lata i już wywalczył tytuł WBC w wadze lekkiej. Na ringach amatorskich 138 walk wygrał, a przegrał tylko 8. Jako nastolatek walczył po całym świecie na mistrzostwach świata w boksie amatorskim. Na ringach zawodowych w niespełna 3 lata zaliczył 18 występów i wszystkie wygrał. Potencjał tego boksera jest ogromny. W ciągu ostatnich lat rozprawił się z Yuriorkisem Gamboą, pokonał Zaura Abdullaeva oraz Juana Carlosa Burgosa.

Odpowiedz polub

click to expand...