Denis „Bad Boy” Załęcki i Mateusz „Don Diego” Kubiszyn poznali nową datę pojedynku. Zawodnicy znani min. z walk na gołe pięści dla organizacji GROMDA, ostatecznie zmierzą się 20 czerwca na wydarzeniu nazwanym HIGH League 3: Extra.

Do mocno wyczekiwanej walki Denisa Załęckiego z „Don Diego” nie doszło w pierwszym terminie na gali HIGH League 3 z powodu względów bezpieczeństwa. Podczas wydarzenia na arenie dochodziło do bójek i w ostatniej chwili organizatorzy zdecydowali się na przełożenie walki na późniejszy termin.

Dla Załęckiego miał to być debiut w walce na zasadach mieszanych sztuk walki. Do tej pory „Bad Boy” występował w starciach na zasadach boksu, kickboxingu oraz walk na gołe pięści. 25-latek wygrywał między innymi z Alanem Kwiecińskim, Jussim Halonenem czy Kacprem Olszewskim, przegrywał natomiast z Markiem Samociukiem i Vasylem Halychem.

Kubiszyn na swoim koncie ma walki w kickboxingu, boksie i na gołe pięści. Pokonywał między innymi Krystiana Kuźmę, Dawida Żółtaszka, Rafała Łazarka czy Artura Tomalę, przegrywał z Adamem Balskim, Salarem Gholamim i Ralfsem Vilcansem.

Informacja prasowa poniżej:

Pierwotnie do walki miało dojść 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE podczas HIGH League 3. Do wyczekiwanej konfrontacji ostatecznie nie doszło ze względów bezpieczeństwa. Konieczna była decyzja o przedwczesnym zakończeniu gali.

Malik Montana od razu po wydarzeniu zapowiedział, że do pojedynku Załęckiego z Kubiszynem dojdzie w ciągu najbliższych tygodni. Teraz już wiemy, że konfrontacja odbędzie się w poniedziałek, 20 czerwca, o godz. 20:00 podczas specjalnego HIGH League 3: Extra!

Pojedynek odbędzie się w wyjątkowym miejscu. Walka “Bad Boya” z “Don Diego” teraz jest już prawdziwą walką o honor, a nie zwykłym starciem sportowym! Do potyczki dojdzie na zasadach MMA w limicie trzy rundy po trzy minuty.

Denis Załęcki to jeden z najlepszych polskich wojowników wśród walk ulicznych i starć na gołe pięści. W debiucie w HIGH League wystąpił jako zawodnik K-1. Poradził sobie świetnie, bo po trzech rundach wygrał z o wiele bardziej doświadczonym Alanem “Alanikiem” Kwiecińskim.

„Don Diego” to jeden z najlepszych polskich zawodników walk na gołe pięści. Świetnie radził sobie na galach GROMDA, gdzie wygrał pięć walk i został mistrzem organizacji. Wszystkich rywali nokautował! Poza tym odnosił wielkie sukcesy na zawodach kickbokserskich i bokserskich.

Transmisja ze starcia dostępna będzie dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do HIGH League 3 na HighLive.TV oraz bilety na galę. Więcej informacji wkrótce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

GigaKozak33

BAMMA
Welterweight

889 komentarzy 1,696 polubień

Miało być za darmo na YT! :boystop::boystop::boystop:

Odpowiedz 3 polubień

osk

Legacy FC
Flyweight

1,829 komentarzy 8,744 polubień

"ulana torba"? :korwinwhat:

Odpowiedz polub