Jeden z czołowych zawodników kategorii średniej, Darren Till, wdał się w kłótnię z dwoma policjantami. Anglik twierdził, że był niesłusznie „niepokojony” przez policjantów za nienoszenie maseczki w miejscu publicznym. „Gorilla” na swoim profilu na Instagramie opublikował wideo z dyskusji z policjantami, a później wystosował komentarz w kolejnej wiadomości do fanów.

Zazwyczaj nie mam problemów z policją i nigdy nie czułem, że powinienem kogoś przeprosić za swoje czyny, ale chcę przeprosić dzieci, które to obejrzały.

Rzadko tracę cierpliwość, ale ten chuligan zaczął mnie niepokoić przy stacji paliw gadając mi o mandatach za nienoszenie maski, a on nawet nie nosi swojej prawidłowo. Potem zaczął sprawdzać moje auto.

Desperacja żeby wlepić komuś mandat… Powodzenia przez resztę dnia panie policjancie, który rozdajesz mandaty o wysokości 30 funtów. To opłata za twój czas, który spędzisz w sądzie, ty smutny, smutny, mały człowieczku.

Wszyscy mają teraz swoją opinię, każdy chce żeby wszyscy ją usłyszeli. Broń Boże żeby ktoś się z nią nie zgodził… Chcę wam powiedzieć, że nie jestem przeciwko noszeniu maseczek. Powinniśmy to robić, COVID jest tutaj.

Moja opinia jest taka, że COVID-19 jest tutaj i musimy sobie z tym radzić. Wiem, że nie zostałem tym dotknięty jak inni. Niektórzy stracili pracę, wiele rzeczy się zdarzyło przez ten smutny, ciężki czas.

Fragment rozmowy Darrena Tilla z policjantem od 09:30 w poniższym filmie:

Till (MMA 18-3-1) już nie może doczekać się powrotu do oktagonu największej organizacji na świecie. „The Gorilla” pod koniec ubiegłego roku zdecydował się przejść do wagi średniej. W limicie kategorii do 185 funtów zadebiutował na gali z numerem 244, gdzie niejednogłośną decyzją pokonał Kelvina Gasteluma. Osiem miesięcy później, w lipcu, stoczył wyrównane starcie z Robertem Whittakerem. Po pięciu rundach fantastycznego boju sędziowie orzekli zwycięstwo Australijczyka. Anglik miał wystąpić na jednej z grudniowych gal UFC i zmierzyć się z Jackiem Hermanssonem, aczkolwiek ze względu na kontuzję musiał wycofał się z tego występu. Reprezentant Team Kaobon jest aktualnie sklasyfikowany na 3. miejscu w rankingu kategorii średniej UFC. Ostatnio do walki wyzywał go m.in. Marvin Vettori.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.