Od kilku dni wiadomo, że Derek Brunson zmierzy się z Darrenem Tillem, aczkolwiek nie poznaliśmy daty oraz lokalizacji gali. Teraz wiemy już, że UFC powraca do Londynu!

UFC 266 odbędzie się w Londynie? Tak twierdzi portal MMAFighting, który podał oficjalnie wiadomość, że w Wielkiej Brytanii wystąpi Jan Błachowicz oraz Glover Teixeira. Lokalizacja wydarzenia zbiega się do zakontraktowanej walki Darrena Tilla oraz Dereka Brunsona, która miałaby przyciągnąć lokalnych kibiców na trybuny.

Wcześniej pojedynek Tilla był planowany na 14 sierpnia, ale według informacji jego występ zostaje przeniesiony na O2 Arena w Londynie. Trzeba jasno powiedzieć, że Anglika czeka duże wyzwanie, ponieważ Brunson jest na fali 4 zwycięstw z rzędu i w każdej walce robi wszystko, aby znokautować rywala. W ostatnim pojedynku pokonał on dobrze ustawionego medialnie Kevina Hollanda.

Darren Till ostatnio poczuł smak porażki. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich przegrał z Robertem Whittakerem po bardzo dobrej walce, ale wcześniej wygrywał z Kelvinem Gastelumem — był to jego debiut w dywizji średniej.

Dla Polaków gala z udziałem Jana Błachowicza w Londynie oznacza bardzo dobrą wiadomość. Nie będzie zatem tajemnicą, jeżeli ’Legendarna Polska Siła’ poczuje wsparcie kibiców na trybunach.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.