Były pretendent do tytułu mistrzowskiego w wadze półśredniej – Darren Till (18-2-1) wyraził swoją opinię na temat walki Conora McGregora oraz Donalda Cerrone. Według Anglika – ”Cowboy” przegra ten pojedynek w pierwszej rundzie, o czym pisze w mediach społecznościowych.

Nie mogę doczekać się walki Conora z Cowboyem. Czuję, że stary Conor wrócił. Obaj są na to gotowi, ale obóz Donalda powinien być skupiony bardziej na całości niż na samej lewej ręce McGregora. Mańkut i lewa ręka to nie wszystko. Chodzi także o ustawianie swojego rywala, obrotowe kopnięcia i tak dalej. Wychodzi na to, że wszystko sprowadza się do lewicy, ale tak nie jest! Nie pokonałeś tych ludzi, co on mając tylko lewego sierpa. Gdybym sam wziął sobie powyższe rady w walce z Masvidalem… A tak wyszedłem i próbowałem go po prostu rozjechać. Pokonał mnie uczciwie.

Obstawiam, że wygra McGregor w pierwszej rundzie przez nokaut. Wydaje mi się, że przerośnie to Cowboya, ale to tylko moja opinia. Ktoś taki jak Donald jest od lat w tym sporcie i wie wiele więcej niż ja.

Wpis w rzeczywistości jest odpowiedzią na słowa Jafaria Vaniera – trenera Donalda, który uważa, że muszą martwić się tylko o stójkę Irlandczyka i pierwszą rundę. Całą wypowiedź Jafaria znajdziesz tutaj.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.