Darko Stosić zapowiedział powrót do klatki w przyszłym roku. Zawodnik kategorii ciężkiej KSW poinformował o tym fakcie za pośrednictwem Instagrama.

Serb napisał, że jego następna walka będzie miała miejsce w lutym. Wszystko zatem wskazuje, że zobaczymy Stosicia w akcji na gali KSW 79. Jest to bowiem jedyne wydarzenie polskiej federacji, które odbędzie się w lutym. Nie wiadomo na chwilę obecną z kim zmierzy się 30-latek.

KSW zapowiedziało podczas wspomnianego wydarzenia występy walczących w wadze ciężkiej Phila De Friesa, Arkadiusza Wrzoska oraz Michala Martinka. Pierwszą opcję można wykluczyć, bowiem Serb miał w tym roku szansę zabrania Anglikowi pasa, ale jej nie wykorzystał. Najbardziej prawdopodobne wydają się zatem pozostałe możliwości.

Stosić (MMA 17-5) wygrał ostatnie starcie na KSW 74, kiedy to znokautował Michała Kitę w drugiej rundzie. Była to druga wygrana Serba odniesiona przeciwko „Masakrze”. Jednocześnie Stosić udanie powrócił do akcji po przegranej z De Friesem w lutym. Wówczas mistrz zdominował 30-latka kończąc go w piątej rundzie walki wieczoru KSW 67.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Cyklop Schabowy

PRIDE FC
Heavyweight

7,064 komentarzy 15,066 polubień

Zapewne to będzie Martinek, Wrzosek nie dostanie tak szybko gościa, który w KSW przegrał jedynie walkę o pas

Odpowiedz 4 polubień