Czołowy zawodnik wagi ciężkiej w Polsce, Daniel Omielańczuk (MMA 23-9-1) w swojej kolejnej walce dostanie szansę walki o mistrzowski pas organizacji ACA!

Podczas wczorajszego „Oktagon Live” prowadzonym przez Macieja Turskiego i Mateusza Borka na Kanale Sportowym, przedstawiciel organizacji ACA w Polsce Baysangur Edelbiev zdradził, że numer jeden wagi ciężkiej organizacji ACA w kolejnej walce zmierzy się o pas mistrza wagi ciężkiej:

Dokładnej daty kolejnej walki Daniela nie mogę powiedzieć ale po wszystkich rozmowach zostało potwierdzone, że następna walka Daniela jest o mistrzowski pas wagi ciężkiej. Teoretycznie wszyscy jego konkurenci, którzy ewentualnie mogli by o ten pas zawalczyć to walki zostały im już zorganizowane. To nie są najbliższe terminy ale następną walka Daniela będzie o pas.

Aktualnym mistrzem wagi ciężkiej organizacji ACA jest mający świetną serię 6 zwycięstw z rzędu Mukhomad Vakhaev (MMA 8-4-1). Daniel Omielańczyk zapytany o umiejętności swojego kolejnego przeciwnika odpowiedział:

Jest to bardzo twardy zawodnik, dużo może przyjąć i ma świetne zapasy.

Omielańczuk skomentował również plotki dotyczące oferty jaką miał otrzymać na walkę z Szymonem Bajorem na gali FEN 28:

To była prawdziwa informacja. To było tak, że FEN współpracuje z ACA a oni mi zaproponują walkę z Szymonem Bajorem ale tak naprawdę nie było nawet o z Baysangurem gadać bo te pieniążki były nie do przyjęcia.

Daniel Omielańczuk 24 kwietnia miał zmierzyć się w walce wieczoru warszawskiej gali ACA 108 z czołowym zawodnikiem wagi ciężkiej z Dagestanu Salimgireyem Rasulovem. Walka oraz cała gala z powodu pandemii koronawirusa została ostatecznie przełożona. W ostatnim swoim występie na gali ACA 101 w Warszawie już w pierwszej rundzie walki efektownym łokciem uśpił Denisa Smoldareva. Było to jego trzecie zwycięstwo z rzędu odniesione na galach ACA w 2019 roku.

Cały program możecie obejrzeć poniżej:

20 KOMENTARZE

 1. 130? 😮 o:

  Przecież on by do średniej był w stanie zejść, ale że lubi zjeść, to nie może zejść, bo jeszcze by zszedł i by było tak średnio.

 2. Fen Pewnie mu zaproponowało z 5 koła , żydy.. a szkoda bo z Bajora nie byłoby co zbierać

  i dobrze, bo teraz masz pewniaka w postaci Szymona na jakąś tasiemkę :awesome:

 3. 130? 😮 o:

  Przecież on by do średniej był w stanie zejść, ale że lubi zjeść, to nie może zejść, bo jeszcze by zszedł i by było tak średnio.

  Niektorzy maja wyjebane na żyłki na bicepsach i to, ze maja jakies 180 cm wzrostu nie oznacza, ze powinni bic sie w sredniej.

 4. Niektorzy maja wyjebane na żyłki na bicepsach i to, ze maja jakies 180 cm wzrostu nie oznacza, ze powinni bic sie w sredniej.

  @szplin propsuje taką postawę :redford:

 5. Czyli Fen wciąż biedny, jak nie mogą wyłożyć grubszej kasy na takie nazwisko.

  Fen Pewnie mu zaproponowało z 5 koła , żydy.. a szkoda bo z Bajora nie byłoby co zbierać

  Może brat Pudziana rozbił fundusz reprezentacyjny? :muttley:

 6. 130? 😮 o:

  Przecież on by do średniej był w stanie zejść, ale że lubi zjeść, to nie może zejść, bo jeszcze by zszedł i by było tak średnio.

  Co to za gadanie. Jest ciezkim i tyle.

  Niektorzy maja wyjebane na żyłki na bicepsach i to, ze maja jakies 180 cm wzrostu nie oznacza, ze powinni bic sie w sredniej.

  Daniel Cormier lubi to.

 7. O to nadchodzi czas Najprzystojniejszego zawodnika MMA bez podziału na kategorie wagowe występującego na ważeniach w hispterskich skarpetach!

 8. Swietna wiadomosc. Od dawna powtarzam ze Daniel reprezentuje sportowy poziom ACA (dawniej ACB) a dokladniej mistrzowski poziom tej organizacji

 9. To teraz jest w teamie z potężna Karolina Owczarz :frankapprove:   , ten Ostaszewski to predzej mu wynegocjuje udział w Top Model na TVNie niż walke o pas :juanalugh:,

  Kowalik chyba już nie miał na niego czasu bo miał taki zapierdol że nie było czasu załadować taczki :waldeklaugh:

  Jak tam?

  :roberteyeblinking:

 10. Jak tam?

  :roberteyeblinking:

  To sie jeszcze może zmienic . Baysangur tam nie podejmuje ostatecznych decyzji , tak samo bylo ze po walce ze Smoldarevem ze o pas a pozniej ze jeszcze walka z Rasulovem, wkrotce moze sie okazac ze Mairbek Khasiev i Aleksey Yatsenko sa innego zdania i w walce z Vakhaevem beda widzieli np Ruslana Magomedova, takze ja bym jeszcze poczekał. A co do walki o pas to nie Ostaszewski to wynegocjowal tylko ze wzgledu na pandemie ACA idzie po bandzie i na ta gale w Warszawie bedzie im pasowało Vakhaev vs Omielanczuk , takze nie przecenial bym umiejetnosci Ostaszewskiego :roberteyeblinking:

 11. To sie jeszcze może zmienic . Baysangur tam nie podejmuje ostatecznych decyzji , tak samo bylo ze po walce ze Smoldarevem ze o pas a pozniej ze jeszcze walka z Rasulovem, wkrotce moze sie okazac ze Mairbek Khasiev i Aleksey Yatsenko sa innego zdania i w walce z Vakhaevem beda widzieli np Ruslana Magomedova, takze ja bym jeszcze poczekał. A co do walki o pas to nie Ostaszewski to wynegocjowal tylko ze wzgledu na pandemie ACA idzie po bandzie i na ta gale w Warszawie bedzie im pasowało Vakhaev vs Omielanczuk , takze nie przecenial bym umiejetnosci Ostaszewskiego :roberteyeblinking:

  Dobra dobra. Nie wymyślaj. Przegrałeś i tyle!

  :mamed:

 12. Omielańczuk z wiekiem jest coraz skuteczniejszy, idzie po pas.

  PS

   jak miałem 130kg to też motylem byłem, ale utyłem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.