Czołowy zawodnik wagi ciężkiej w Polsce, Daniel Omielańczuk (MMA 23-9-1) w swojej kolejnej walce dostanie szansę walki o mistrzowski pas organizacji ACA!

Podczas wczorajszego „Oktagon Live” prowadzonym przez Macieja Turskiego i Mateusza Borka na Kanale Sportowym, przedstawiciel organizacji ACA w Polsce Baysangur Edelbiev zdradził, że numer jeden wagi ciężkiej organizacji ACA w kolejnej walce zmierzy się o pas mistrza wagi ciężkiej:

Dokładnej daty kolejnej walki Daniela nie mogę powiedzieć ale po wszystkich rozmowach zostało potwierdzone, że następna walka Daniela jest o mistrzowski pas wagi ciężkiej. Teoretycznie wszyscy jego konkurenci, którzy ewentualnie mogli by o ten pas zawalczyć to walki zostały im już zorganizowane. To nie są najbliższe terminy ale następną walka Daniela będzie o pas.

Aktualnym mistrzem wagi ciężkiej organizacji ACA jest mający świetną serię 6 zwycięstw z rzędu Mukhomad Vakhaev (MMA 8-4-1). Daniel Omielańczyk zapytany o umiejętności swojego kolejnego przeciwnika odpowiedział:

Jest to bardzo twardy zawodnik, dużo może przyjąć i ma świetne zapasy.

Omielańczuk skomentował również plotki dotyczące oferty jaką miał otrzymać na walkę z Szymonem Bajorem na gali FEN 28:

To była prawdziwa informacja. To było tak, że FEN współpracuje z ACA a oni mi zaproponują walkę z Szymonem Bajorem ale tak naprawdę nie było nawet o z Baysangurem gadać bo te pieniążki były nie do przyjęcia.

Daniel Omielańczuk 24 kwietnia miał zmierzyć się w walce wieczoru warszawskiej gali ACA 108 z czołowym zawodnikiem wagi ciężkiej z Dagestanu Salimgireyem Rasulovem. Walka oraz cała gala z powodu pandemii koronawirusa została ostatecznie przełożona. W ostatnim swoim występie na gali ACA 101 w Warszawie już w pierwszej rundzie walki efektownym łokciem uśpił Denisa Smoldareva. Było to jego trzecie zwycięstwo z rzędu odniesione na galach ACA w 2019 roku.

Cały program możecie obejrzeć poniżej:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.