Były mistrz dwóch kategorii wagowych w UFC — Daniel Cormier oraz Conor McGregor nie szczędzą sobie uprzejmości w ostatnich dniach. Irlandczyk w jednym ze wpisów na Twitterze obraził Amerykanina, nazywając go ”Grubą, pijaną dzi*ką”. Teraz wymiana słów toczy się dalej i kontynuuje ją Daniel.

Conor McGregor, który podczas UFC 264 poniósł kolejną klęskę z Dustinem Poirierem, nie może znieść goryczy porażki. Popularny 'Notorious’ w internecie otwarcie skrytykował postawę Daniela Cormiera, który w roli komentatora miałby faworyzować Dustina Poiriera. Według Conora reprezentant klubu AKA widział w trylogii tylko czyste uderzenia Poiriera, ale nie podkreślał dobrych akcji w wykonaniu Irlandczyka.

Posłuchaj mnie przez chwilę — powiedział Cormier w programie DC&RC – przestań martwić się mną. Nie powinieneś brać pod uwagę tego, o czym mówię w telewizji. Nie powinno obchodzić Cię, jak się ubieram i jak wyglądam. Zacznij martwić się o gości, którzy chcą skopać twoje dupsko, kiedy wchodzisz do oktagonu.

Ja jestem już skończony, nie będę więcej walczył. Zacznij myśleć o pokonaniu tych innych zawodników. Wyjdź z internetu, nie jestem twoim hejterem, ale wycofaj się z tych krzywych akcji.

Obecnie Conor McGregor jest w trakcie rehabilitacji swojej nogi, aczkolwiek zawodnik wagi lekkiej pozostaje aktywny w mediach. Były mistrz umieszcza w swojej galerii zdjęcia, na których przebywa na siłowni i pracuje nad umiejętnościami, bez narażania swojej nogi po kontuzji. To właśnie do zdjęć i krytyki McGregora nawiązuje Cormier, tłumacząc, że zawodnik szuka ostatniej deski ratunku w internecie, kiedy przegrał drugą walkę z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.