Dana White potwierdził, że na aktualnym kontrakcie Nate Diaz ma już tylko jedną walkę. Oznacza to, że po następnym pojedynku Diaz będzie wolnym agentem i będzie mógł negocjować z innymi organizacjami.

Diaz w ostatnim czasie jest zmotywowany, aby doprowadzić do swojego kolejnego starcia w klatce MMA. Zawodnik prawdopodobnie będzie chciał przetestować wolny rynek i wysłuchać ofert od innych organizacji, a być może rozważy występy w ringu bokserskim. Nate wyzywał do walki m.in. Vicente Luque czy Tony’ego Fergusona. Na temat następnego pojedynku młodszego z braci Diaz wypowiedział się prezydent UFC, Dana White, po UFC Vegas 41.

On ma jeszcze jedną walkę na kontrakcie. Pracujemy nad walką dla niego. Tony Ferguson nie był jedną z opcji, ale pracujemy nad jego następnym pojedynkiem. Ma jeszcze jedną walkę na kontrakcie.

Na ten moment nie wiadomo czy 36-letni Diaz zdecyduje się przedłużyć kontrakt z UFC. White nie podzielił się z mediami szczegółami negocjacji z Natem. Diaz (20-13 MMA) na swoim koncie ma ponad 30 walk w klatkach, a w ostatniej walce przegrał z czołowym półśrednim, Leonem Edwardsem. Warto jednak zaznaczyć, że pod koniec pojedynku był on bardzo bliski skończenia rywala przed czasem. Była to dla niego druga przegrana z rzędu. W ostatnich 4 pojedynkach jego bilans wynosi 1-3.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Championship

25,087 komentarzy 107,452 polubień
Avatar of Wtfit
Wtfit

Shark Fights
Light Heavyweight

1,318 komentarzy 3,246 polubień

Nie rozumiem, czemu nikt go nie dopytał, czy w ogóle pracują nad nowym kontraktem. Czasami Ci dziennikarze tam są gorsi niż te podnóżki KSW.

Odpowiedz polub

Avatar of Navio
Navio

Legacy FC
Middleweight

2,078 komentarzy 2,446 polubień

Negocjacje będą epickie :antonio:

Odpowiedz polub

Avatar of flyingleb
flyingleb

WSOF
Strawweight

3,069 komentarzy 8,283 polubień

Ciekawe czy już Barista na polecenie duetu K&L rozpoczyna negocjacje z Natem , i ile milionów wchodzi w grę.

Odpowiedz polub

Avatar of baju
baju

NoLife FC

31,723 komentarzy 55,705 polubień

Zblokują go...

Jak? Nie będą walki dawać przez długi czas? Przecież na to też są sposoby pewnie kontraktowe. Jeśli Diaz będzie rzeczywiście chciał wyjść z UFC to to zrobi.

Dream scenario to Diaz wchodzi do klatki i klepie w sekundę i mówi adios kurwy, idę po hajs. :DC: W boksie z takim Paulem czy innymi cudakami to on ma do zarobienia miliony...

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Ninjai
Ninjai

Jungle Fight
Welterweight

321 komentarzy 383 polubień

Nathan, have you ever been in Poland? :)

Odpowiedz polub

Avatar of Beeba
Beeba

Brutaal
Light Heavyweight

604 komentarzy 2,592 polubień